Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szal akkor Bazs most GSItlen lett.Akkor jöhet végre neki a hőn áhított diesel projekt.

Nekem is megfordult a fejemben tegnap egy gyenge pillanatomban, hogy v.hol 480 környékén el kellene passzolni a gépsast, főleg mikor kiderült, hogy a 4d éves kötelezője 19e. ft lesz, de aztán rájöttem, hogy a fene megenne, ha ezt megtenném.Szal még mindig a Corsa az, ami eladó.

Link to comment
Megosztás:

végre 1 jó cultot építs már bazs

vmi kis dobozost amit anno témáztunk :idea:

én meg most elkezdtem összerakni a vast háááááááááát ezek a gyári cuccok még mindig nem tetszenek viszont kezd autó formája lenni a vasamnak :(

egy csomó praktikus dolog került bele: van világítás, elektromosság, lassan 4en is be tudunk ülni....

Link to comment
Megosztás:

Azért ma már sikerült pár autósnak meglepetést okoznom.Hamar eltünt a mosoly az arcukról. :(

Nah igen, nagyon nagy feelingje van ennek a kasztninak.. én már csak tudom :wink:

De a tied hogy ráadásúl karaván is... :shock: :wink: :D

Ez gyors csere volt amúgy. Bazs: mi lesz helyette?

És kicsit mintha torzítani ez az avatarkép neeem? vagy ilyen hoszúúúúúúúúúúúú ? :D

Link to comment
Megosztás:

Szal akkor Bazs most GSItlen lett.Akkor jöhet végre neki a hőn áhított diesel projekt.

Nekem is megfordult a fejemben tegnap egy gyenge pillanatomban, hogy v.hol 480 környékén el kellene passzolni a gépsast, főleg mikor kiderült, hogy a 4d éves kötelezője 19e. ft lesz, de aztán rájöttem, hogy a fene megenne, ha ezt megtenném.Szal még mindig a Corsa az, ami eladó.

Sajnos nekem is ennyi.. sacc. de anno belegondoltam.. 1.6 os verdám volt.. "gyengébbet" nem igazán akartam, igaz dizelre meg nem is gondoltam. no és az 1.6-2.0 ig ha jól tom, ugyanaz a tarifa :?

Majd most utánajárok h mi a téma, mert ahol eddig voltam, Union klub kötelező(magyar autóklub) ott váltás lett. ha jól látom, más biztosító van már a MAK oldalán.. és talán drágábra jön ki.. na de ez itt kicsit off.. van külön helye nekije..

Egyébként meg ha nem akar széthullani a GSi, én tuti azt tartanám meg a helyedben.... nem hinném h a Corsa kötelezője olyan rettenetesen olcsóbb lenne... bár nem tudom mennyi.

viszont a feeling tuti sokkal másabb. Én is párszor elgondolkodok, hogy ejj ejj.. "most" tankoltam, és már megent mehetek... milyen jó lenne 6-7 literrel eljárni.. de aztán eszembejut, hogy de mégis, mennyivel másabb is :? 8) ..

Link to comment
Megosztás:

végre 1 jó cultot építs már bazs

vmi kis dobozost amit anno témáztunk :idea:

én meg most elkezdtem összerakni a vast háááááááááát ezek a gyári cuccok még mindig nem tetszenek viszont kezd autó formája lenni a vasamnak :(

egy csomó praktikus dolog került bele: van világítás, elektromosság, lassan 4en is be tudunk ülni....

:D
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.