Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

most olyan 185-190 jo lenne már

a dbilas +25ps -t ir

optimalizalva no az még nincs

kipuffot megkéne csinalni

egy gyertya csere is kell neki "ezt már csak be kell rakni"

esetleg a lambda szonda kiiktatása

"ha meg nem is muxik akkor azért is lehet xar"

es talan meg egy Dbilas hozza valo vezermutengely

és ekkor hozza kell irni a chipet

no itt kell elérnie 190ps-t vagy felette esetleg 200 -at

Link to comment
Megosztás:

most olyan 185-190 jo lenne már  

a dbilas +25ps -t ir  

optimalizalva no az még nincs  

kipuffot megkéne csinalni  

egy gyertya csere is kell neki "ezt már csak be kell rakni"

esetleg a lambda szonda kiiktatása

"ha meg nem is muxik akkor azért is lehet xar"

es talan meg egy Dbilas hozza valo vezermutengely  

és ekkor hozza kell irni a chipet  

no itt kell elérnie 190ps-t vagy felette esetleg 200 -at

Akkor meglessz szerinted? Mindenesetre hajrá!

Tényleg hogy áll az autód?

Link to comment
Megosztás:

ma megint megnéztem egy GSIt.(szokásos hétvégi program:))

csináltam pár képet, megnézné valaki? vélemény?

ami nem tetszett, hogy a vizcsőveknek ilyen barnás szine volt, meg hogy a motor alja tiszta olaj. további furcsaság, hogy a napellenző meg az Aoszlop boritás fehér, és a kárpit + fekete! illetve hogy kurblis az ablak. meg hogy a keddi páciens jobban ment, noha az gyári volt, ezen meg direktszürő + kipuff + no katalizátor :? ja és kevés benne az olaj. de ezek mind látszik a képeken.

vizcső.JPG

olaj1.JPG

olaj2.JPG

http://winnie.nik.bmf.hu/winstrol/gsi/vizc...%20+%20olaj.JPG

itt vannak az összes kép, bezippelve. 13 mega

http://winnie.nik.bmf.hu/winstrol/gsi.zip

Link to comment
Megosztás:

Nekem az A oszlopom fehér, a kárpitom fekete. Szerintem ez ilyen a gsikben, sok helyen láttam másutt is. Ez normális.

A tekerős ablakról nem tudok vélekedni, nekem elektronyos van.

A motor alja olajos, hát izé... én amikor megvettem vagy két éve, tiszta olaj volt alul. Most is tiszta olaj. Aztán tökjó így is, hozzá nem nyúltunk ott.

A barna vízcső szvsz meggondolandó, nem-e az olaj az, ami átdiffundál a cső anyagán. Ugyanis ha a vízben van olaj, na az baj.

A hiedelemmel ellentétben a direktszűrő gyakran ront, nem használ... A katalizátor hiány éppúgy...

Persze én nem vagyok hozzáértő, csak sok helyen kérdezek, meg egyébként szeretem nyitvatartani a fülemet.... ....meg ilyen autóm van.

Link to comment
Megosztás:

Béla ne riogasd az embereket! Az gyári viasz ami sok esetben még

a doblemezre és a szelepfedélre is jutott!

A behorpadt cső is betegség. Az a kartergáz visszavezető ami

nemsokára kilukad mert elöregedett és azért néz úgy ki. Pár forint.

én is ezzel riogattam magam, hogy az olaj ült ki a vizcsőre :P :?

Link to comment
Megosztás:

Béla ne riogasd az embereket! Az gyári viasz ami sok esetben még

a doblemezre és a szelepfedélre is jutott!

A behorpadt cső is betegség. Az a kartergáz visszavezető ami

nemsokára kilukad mert elöregedett és azért néz úgy ki. Pár forint.

Riogassa az embereket a fekete halál... ezt a barna szmötyit sok gsin láttam már, az enyémen sosem volt... Nem tudtam, mi az...

Ezért elsőre arra asszociáltam, hogy valami olaj mászik a vízcsöveken... tudod, az enyém volt hengerfejes :evil: :evil: (úgy vettem), tele volt a víz olajjal. Zsebbenyúlós volt, utána jó ideig a zuhanyzóban is féltem, nem-e olajos víz fog a fejemre folyni...

Mellesleg írtam 6 gondolatot, ebből 4 az autó mellett szólt, 1 ellene, 1 semleges volt. Ezt az arányt nem nevezném riogatásnak :P

Link to comment
Megosztás:

Akkor!

Ahogy a kollegák írták a vízcsó és a motor burkolat a ráégett VAX-tól olyan. Új korában az olyan mint a technokol utána ráég, sőt újonnan az egész autót át szokták fújni vele, hogy szállításkor ne sérüljön, és ha megveszik akkor vax oldóval lemossák az egészet (volt benne részem, sz@r munka).

Az A oszlop borítása minden astrán fehér.

-Nekem is tekerős az ablakemelő, az nem azt jelenti, hogy összerakott autó, főleg 91-92-ben rakták be mechanikusan+tükör.

-A kartel tömítést (900 Ft) én is cseréltem, de utána nem sokkal utána eresztett az olaj, legközelebb lesz nyomva tömítő anyag is.

-Nekem sincs alatta kati (minek is szport autóba), van dájrekt és elhiheted, hogy jól megy.

-A leömlők szépen ki vannak égve szerintem avval nincs gond.

-Amúgy csak egy dologért nem venném meg (ez saját vélemény), bocs akinek ilyen színű van, pirosat csak FERRARI-ba

Link to comment
Megosztás:

-Nekem sincs alatta kati (minek is szport autóba), van dájrekt és elhiheted, hogy jól megy.
Andris kolléga arról panaszokodott, hogy nem ment jól az autó. Lehet, hogy eleve szar a motor, de az is, hogy a direktszűrőből választottak nem megfelelőt, stb.

-Amúgy csak egy dologért nem venném meg (ez saját vélemény), bocs akinek ilyen színű van, pirosat csak FERRARI-ba

Festet rá vodafone emblémát is, és úgy már teljesen ferrari fíling :P.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.