Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Béla sztem mákod van a bontott cuccokkal, vagy van vmi misztikus kezed....mind1 ha lesz vmi bontanivaló autó mindenhez nyulj hozzá amit meg akarok venni :P :D

Én sem szivesen vennék ki-tudja-mennyire-leharcolt motoralkatrészt.

Egyszerű a trükk: nem kockáztatós helyre kell venni. Ha meg mégsem jó a 5ezres lambdaszonda, akkor 1. fejéhez vágod aki eladta, 2. még mindig elmehetsz megvenni tíz tonna pénzért az újat.

Mondom, vezérműcuccokat én is csak gyárit újat.

Link to comment
Megosztás:

hat ahogy érzed

amiket felsoroltal

csak az öniditobol vennek bontottat vagy generatorbol

pl hidrotökével semmi baj sincs ami bontott

nem ugy egy vizcsövel vagy egy lambdaszondával

Előbb még azt írtad, hogy motoralkatrészből nem vennél bontottat. Hidrotőkét most akkor mégis?

A baj az, hogy a hidrotőke bontva sem olcsó, kibe rakogatni sem olcsó. Ezért én a bontott hidrotőkét kerülném (ahogy amúgy kerülik is). Persze ha jó áron van ...

Link to comment
Megosztás:

Nekem itt 60-ba egy új szettről azt mondták 60-70 és még az nem gyári, a sachs-ról azt mondták 100 körül.

jól átvertek :P

a sachs szett minden kedvezmény nélkül 70, az olaszok olyan 30-40 körül vannak ;-)

és nem csak pesten, de vidéken is!

Link to comment
Megosztás:

Előbb még azt írtad, hogy motoralkatrészből nem vennél bontottat. Hidrotőkét most akkor mégis?

A baj az, hogy a hidrotőke bontva sem olcsó, kibe rakogatni sem olcsó. Ezért én a bontott hidrotőkét kerülném (ahogy amúgy kerülik is). Persze ha jó áron van ...

Nem tudom miért nem érted... :-)

Szal van neki a kocsiban egy c20xe, de vett egy c20let-et, tehát adott 2 szett használt hidrotőke...

Viszon vásárolt egy szett vadi új tőkét, és ez fog belekerülni a c20let-be...

Magyarul felszabadul egy szett használt tőke, tehát Soniqie nem vett semmilyen használt hidrot...

..Ha így sem érted, megadnám a Csernyus számát... :-) :-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.