Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

....van ez így!....
Jahh.

Szépen kipakolom a zsebeimet.

Odajon egy másik rendőr: "Ez mind a maga zsében volt ?"

"Igenhh".

4ed kiló papírzsepi, szórólapok gyűjteménye, krokodilemelő kis táblája, hogy 2 tonnát bír, stb. :P :D :D :P :D :D :D

....lehet előbb visszakapom a jogsim mint gondoltam!!!!!....

Miért is nincs és meddig ?

Link to comment
Megosztás:

Jahh.

Szépen kipakolom a zsebeimet.

Odajon egy másik rendőr: "Ez mind a maga zsében volt ?"

"Igenhh".

4ed kiló papírzsepi, szórólapok gyűjteménye, krokodilemelő kis táblája, hogy 2 tonnát bír, stb. :D :P :D :D :D :lol: :)

örülj, hogy nem nézett be a kocsidba.....ott azonnal fejbelőttek volna :P :D

aztec, te akkor jogsi nélkül randalirozol?

bátor vagy g

Link to comment
Megosztás:

....örülj, hogy nem nézett be a kocsidba.....ott azonnal fejbelőttek volna :P :D....

Miért is kellene annyira örülnöm ? :D

Rossz vízpumpa, fehér indexek, 1 liter váltóolaj, kerékkulcs , horgászszékek, stb. ilyesmik lelhetők fel a csomagtartóban.

Nomeg Anti féle ragasztóspray, filcanyag, kárpitelemek, stb. :P

Link to comment
Megosztás:

Ejjj de jóóóoókat derűltem az elmúlt pár commenten!

Anti mindez ott volt, ahol mi ketten utoljára nyomúltunk?

Szegéééény piiiifta! ezt megnéztem volna! (bocs Pista, nem személyeskedés, hanem maga a szitu) :P

Ejj.. gyerekek.. fájdítjátok itt a szívemet! (sziszegős kis GSI-k) hmm.. Már igaz se volt, amikor elcsépáztalak Anti.. :D De rééég volt is az :D 8) Most olyan lessz az effekt, mint amikor M.CSabi meg egy másik Turós Astra után indúltunk Petyával, mellettem meg SXP vel..

Sok sikert a projecthez! És jelentkezek egy körre a kis sziszegősbe.. (a durrogosból kimaradtam :D :P )

Link to comment
Megosztás:

aztec, te akkor jogsi nélkül randalirozol?

bátor vagy g

Egyrészt: minden normális embernek 3 jogsija van:

1.) egy, amit "elvesztett"

2.) egy, amit használ

3.) egy nemzetközni

Másrészt értelmesen vissza kell kérdezni:

"Miért, elvesztették? Múltkor adtam oda a kollégájának..."

Link to comment
Megosztás:

ma felraktam a téligumikat, de valami nem oké...

odafelé: száraz út. összevissza pörögnek a kerekek, gyorsitásnál, kanyarban. érthetetlen.

visszafelé, vizes út, de már nem esik. még rosszabb. ahogy jöttem kb 40nél elkezdtem előzni, visszaváltottam 2esbe, kimegyek, és 50 fölött elpörögtek a kerekek!!!! :shock:

azért egy C14NZ nem ilyen kraftos. :? eddig nem tünt fel hogy ilyen szarok lennének a téli gumijaim. de ha továbbra is ilyen lesz, visszateszem a nyárit inkább.

ja, toyo téli, és dunlop nyári gumik, gyári méret. futófelület mind2n van.

Link to comment
Megosztás:

Ne izgulj Laci4 ha ilyen ütemben készülnek a turbos gsik akkor lassan nagyobb filing lesz egy közel gyári c20xe mint egy c20let(legalábbis én próbálom magam ezzel nyugtatni :P )Azért már bebróbáltam itthon hát ha de nem volt túl nagy sikere az ötletnek.

de ami késik az nem múlik csak idejében el kell kezdeni mondogatni

Link to comment
Megosztás:

Na

hogy azért a karosszéria munka végéröl is beszamoljak:

a kocsi szép (LENNE)

Ha a viz nem jönne be a hatso 2 ablaknal

ha a küszöbb nem logna ugy ki hogy a spoilerrel van egyvonalba

és meg a sarvédö és elférne

egy küszöb jol van felrakva

3elem minusz

és egy forintot sem fizettem a lakatos nak nevezett figurának

most én kerültem anti utan szopoágra

és most villant fel bennem az hogy rendelek egy astra H opc-t részletre

azt vagykitudom fizetni vagy nem

Link to comment
Megosztás:

Hát az nagyon gáz volt tegnap... :-( Lehet, hogy az a lakatosnak nevezett figura is cukrász mint az apja...

Sonique és ne felejtsd el, hogy nekem majdnem egy éve ugyan ezek mennek... :-( Szörnyű, hogy nincs Mo-n normális megbízható szaki...csak olyan van aki azt hiszi hogy az de azt is csak addig amig nem kell melózni...

Szal Sonique kocsijával kapcsolatban noooo komment! Jól elbaxták és még nekik állt feljebb... én alapjában türelmes ember vagyok, de majdnem szétkaptam én is a figurát... akkor gondolhatjátok Soniqueot

Link to comment
Megosztás:

Hát az nagyon gáz volt tegnap... :-( Lehet, hogy az a lakatosnak nevezett figura is cukrász mint az apja...

Sonique és ne felejtsd el, hogy nekem majdnem egy éve ugyan ezek mennek... :-( Szörnyű, hogy nincs Mo-n normális megbízható szaki...csak olyan van aki azt hiszi hogy az de azt is csak addig amig nem kell melózni...

Szal Sonique kocsijával kapcsolatban noooo komment! Jól elbaxták és még nekik állt feljebb... én alapjában türelmes ember vagyok, de majdnem szétkaptam én is a figurát... akkor gondolhatjátok Soniqueot

:twisted: :twisted: 26.gif1049111679.gif

Képet nem csináltatok esetleg? És miben maradtatok? próbálkoznak, vagy nincs az az isten, amiért otthagynátok a vasat....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.