Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sokkal jobb mint volt az biztos,de nincs az a nagy hatás amit vártam.(De elhet én érzem csak rosszul)Az biztos hogy a coupén sokkal jobb volt a fék.Viszont nem nyikorog pedig többen mondták hogy ezzel a betéttel fog.Neked milyen lett?

egy olyan 500 km és rendesen fog fogni

addig ne satuzz vele

de ezt ugye nem te valasztod meg

nekem a régi 256 os hoz valo ds2000 és az uj is nyikorog

szerintem az is fog ha egyszerkétszer rendesen fékezel vele

anti már jött velem parszor tudja az enyém mennyire nyikorog

de ez van inkabb hangja legyen minthogy ne fogjon

apropo fék

tegnap a cabriot vezettem

és utana atültem a sajatomba és majdnem lefejeltem a kormányt

szegény sandy nem tudom hogy tud vele megállni

de 3 lábbal kell taposni

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: Nah megint jókat derűltem.. bigyó, meg izé, és ha izé.. akkor bigyó :lol: ;) Jó Virág nyelv egy OPC? re? :wink: :?:

Coupé ez gyári méretü tárcsa ugye? milyen betét? (vagy csak már későn-korán van és csak nem láttam) :shock:

Vmelyik nap megszereztem egy régi videót.. tavaly júli... egy tök aranyos kis szitut kivágtam belőle.. de el is szomorodtam.. akkor még kegyetlenűl jól ment a verda..gyönyörü hangja volt, ahogy harapta be a kraftot.. ehh.. hiába a majd 30e km, meg a lábam, megtette a hatását.. :D

Majd még vágok ki videókat.. ha valakit érdekel..

Link to comment
Megosztás:

A Sonique által kiszemelt Opc-t én is láttam, együtt néztük meg...

Tény, hogy nem sérülésmentes, de én olyan egetverő hibát nem találtam rajta... ha 3-ért odaadják decemberben akkor én szó nélkül elhoznám...

De mégis volt velel bibi...olyan nagyon szigetelve van a motortér, hogy nem lehetett hallani a lefújószelelpet... :-( felnyitva a mociteret már elismerően sziszeg... :-) :-)

Link to comment
Megosztás:

De mégis volt velel bibi...olyan nagyon szigetelve van a motortér, hogy nem lehetett hallani a lefújószelelpet... :-(  felnyitva a mociteret már elismerően sziszeg... :-) :-)

Gondolom ezt is kell majd könnyíteni, legalább lesz miből. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.