Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem kicsit többért ment el az a motor.

Ez a motor nem holmi bontott autóból lett kiszedve és úgy eladva hanem ki lehet ett próbálni.

Ha lett volna annyi cash-m akkor biztos szó nélkül megvettem volna, mivel nagyon karbantartva volt és nem volt hajtva még városban sem.

Most a srác visszarakta gyári c20xe motrot.

Kérdeztem mennyit kajált neki azt mondta, hogy városban 12l finoman, pályán pedig 8-9 lityó.

Link to comment
Megosztás:

Ez a motor nem holmi bontott autóból lett kiszedve és úgy eladva hanem ki lehet ett próbálni.

Ha lett volna annyi cash-m akkor biztos szó nélkül megvettem volna, mivel nagyon karbantartva volt és nem volt hajtva még városban sem.

Most a srác visszarakta gyári c20xe motrot.

Kérdeztem mennyit kajált neki azt mondta, hogy városban 12l finoman, pályán pedig 8-9 lityó.

Ha ugyan arról beszélünk akkor én úgy tudom hogy 550000 ft-ért vették meg.Nem azt mondtam hogy gagyi bontott.
Link to comment
Megosztás:

Amúgy erről a turbós dologról jut eszembe, hogy volt itt Kecskeméten egy szakadék sufnituningos A Corsa, kifordított felnivel, meg v.mi felhúzott 1.8-as mocival, de többet tolták, mint mentek vele, aztán 1Xcsak eltűnt.Aztán a múlt héten előbukkant a CP előtti útszakaszon, és olyan érdekes lefújószelep hangja volt, mikor váltott, mikor pedig gázt adott, akkor sivított.Szal nem t'om, hogy miféle turbót tettek rá, de sztem hamarosan megkérdezem a srácot.Dögös volt.

Link to comment
Megosztás:

Mi ez a popup ablak itt a gsi forumon?! :lol:

Tegnap gondoltam megnézem milyen állapotban lehet a kuplung :wink:

Nem kellett csalódnom. Felemeltem a kocsit bal kerék levegőben kuplung pedál benyom és beinditottam a kocsit. :lol: Szépen pörgött a kerék benyomott kuplungnál :lol: --> (ugyis cserés)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.