Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Köszi.Hátul ill. amit a képen is látsz az 9-es.

a Kép alapján akkor bőőőven jó lesz az enyémre is a 225... Nekem anno a 9es Borbet T-ken 205-ös volt széjjel szarrá feszítve... Jól nézett ki de nagyon egészségetelen itt Mo.-on :) Annyira necces műveletet többet nem akarok. 4 gumiból 3 szálszakadt lett rövid időn belűl. Ez most h így mutattad képről segített helyre tenni h hova mekkorát...

Link to comment
Megosztás:

Meg! próbára kivigyem? Bár elő kellene halászni a bmw felnikkel együtt amit gsi tominak megigértem.

Gondolkodtam rajta hogy az Antiét eladom és a tiedet megveszem de a perem gyözött ;) marad a 16os.Köszi.Azt hittem könnyü lesz eladni mert szerintem ez egy nagyon szép felni :) és az új ára nagyon drága.

Link to comment
Megosztás:

Gondolkodtam rajta hogy az Antiét eladom és a tiedet megveszem de a perem gyözött ;) marad a 16os.Köszi.Azt hittem könnyü lesz eladni mert szerintem ez egy nagyon szép felni :) és az új ára nagyon drága.

Teccik nekem is..... de 2 hónapja nem kellett senkinek. Ó ha 5 lukas lenne, most nem lenne ilyen gondom....

Link to comment
Megosztás:

Télleg! Te GSI tulaj vagy már? :)

És neki öt lukas lesz a futóműve :D

megfurjuk? ;)

ilyen széles kerekekkel meg gumikkal legalább nem kel félni a kátyúktól...mindenen átmész vele mert ez nem esik bele ;)

Azért ennyire nem rossz a helyzet,föleg neked mert te nem száguldozol van időd a kátyukat figyelni ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.