Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

http://www.carstyling.hu/pic/usercar/17156/4.jpg

Monumentális futómű :)

Azt a 100LE-t meg ki tudta volna hozni egy síma 1.6Si mocival is, nem kellett volna hozzá turbó.Sztem.A nyomaték meg............ érdekes :huh:

Az egész egy nagy vetítés,írtunk neki hogy érdekelne minket a turbó beépítése,küldhetne róla képeket....,de semmi válasz nem volt.Ráadásul a leírásban is össze-vissza van minden.Ráadásul nagyon sz@rul néz ki :lol:

Pont ezt mondom csak azt hittem tudsz a sorok között olvasni. Sárga azt nem írtam le, hogy azé a tisztelet aki megveszi és helyre pofozza (a trágyát amit kedves elöző tulaj lelakott)nem csak gyilkolja.

Én tudok olvasni a sorok között :D :D ,de te csak azokat emelted ki akik csak állnak a gázon szétütik és állatkodnak a városban.

Link to comment
Megosztás:

Pont ezt mondom csak azt hittem tudsz a sorok között olvasni. Sárga azt nem írtam le, hogy azé a tisztelet aki megveszi és helyre pofozza (a trágyát amit kedves elöző tulaj lelakott)nem csak gyilkolja.

Hát probálom helyrepofozni több keevesebb sikerrel és nem gyilkolni de nyár végére okosabb leszek, autóm meg remélem jobb ha szebb nem is....

Link to comment
Megosztás:

ITT

egy lehetséges kipofozni való darab.Bár átépítésgyanus.Volt már 89-ben C20XE-s Kadett?

EZ pedig egy ismerős taliga.Kár érte. :huh:

első még talán alkatrészenek is megéré nem?csak épp a világ másik végén van.

2. meg ezzel mi is van? vmi olyasmi rémlik h nem lehet lepapirozni? vagy mi? mondjuk a bontja lehet érdekelne is 1-2 apróság belőle.. mert ha jol látom ez már a 2.8 as motrionicos moci(DIS)

Link to comment
Megosztás:

első még talán alkatrészenek is megéré nem?csak épp a világ másik végén van.

2. meg ezzel mi is van? vmi olyasmi rémlik h nem lehet lepapirozni? vagy mi? mondjuk a bontja lehet érdekelne is 1-2 apróság belőle.. mert ha jol látom ez már a 2.8 as motrionicos moci(DIS)

A kadettról lekéstél Diny vette meg, én meg, mint már említettem, a szívét pályáztam meg....

Link to comment
Megosztás:

A kadettról lekéstél Diny vette meg, én meg, mint már említettem, a szívét pályáztam meg....

Igen én vettem meg és most hétvégén darabjaira is szedtem.Elég jó kis moci volt még benne.Igaz kicsit nehéz volt rájönni miért is nem akar menni hazafele a pályán 150volt a vége:).Kiderült semmi baja nincsen csak a katalizátor volt egy kicsit enyhén szólva rosz állapotban.

Link to comment
Megosztás:

Igen én vettem meg és most hétvégén darabjaira is szedtem.Elég jó kis moci volt még benne.Igaz kicsit nehéz volt rájönni miért is nem akar menni hazafele a pályán 150volt a vége:).Kiderült semmi baja nincsen csak a katalizátor volt egy kicsit enyhén szólva rosz állapotban.

Azzal a kis BC szerűséggel a légbefúvók között mia terved? :huh:

Meg a motorháztetővel? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen én vettem meg és most hétvégén darabjaira is szedtem.Elég jó kis moci volt még benne.Igaz kicsit nehéz volt rájönni miért is nem akar menni hazafele a pályán 150volt a vége:).Kiderült semmi baja nincsen csak a katalizátor volt egy kicsit enyhén szólva rosz állapotban.

ennyi volt a Baja diny????

Ezért dadogott le vagy mit csinált????(tanulonom kéne bazzde itt olvasgatok,über gáz lesz)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.