Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez a kijelentés azért egy kicsit erős. :huh:

A nagyrészük nem helyi hülye volt hanem fővárosi hülye vagy vidéki hülye. :D

Naaa ez most mi? :) Nem mondtam semmi olyat, hogy így a vidék meg úgy a főváros. :lol: De ha gondolod helyesbítek: ..... az esztergomi találkozón megjelent autók 80%-át. Kivételek voltak csak nagyon kevesen, de ezt már abban a topikban is írtam. Egyébként is helytől függetlenül képesek az emberek remek dolgokat összehozni. :D Csak perpil nem jutott más az eszembe a képhez szövegnek.

Link to comment
Megosztás:

Naaa ez most mi? :lol: Nem mondtam semmi olyat, hogy így a vidék meg úgy a főváros. :huh: De ha gondolod helyesbítek: ..... az esztergomi találkozón megjelent autók 80%-át. Kivételek voltak csak nagyon kevesen, de ezt már abban a topikban is írtam. Egyébként is helytől függetlenül képesek az emberek remek dolgokat összehozni. :D Csak perpil nem jutott más az eszembe a képhez szövegnek.

Köszönöm szépen. :)

ÁMEN. :D

Link to comment
Megosztás:

SárgaGsi

A régi "rossz" motorral mi törpénik? Lehet esetleg ócsoért lenne rá válalkozó kedvü ürge :huh: vagy már megvan a sorsa?

hát Racce monta h nála porosodna a garázsban aztán majd felújítaná de még nem tom télleg kell-e neki.....

télleg nagyon gas állapotú uh nem tom mi lesz vele,"ngy" összeget nincs képem kérni érte, akkor meg inkább nehezéknek használnám, mégiscsak egy c20XE(ha rossz is)........

Link to comment
Megosztás:

hát Racce monta h nála porosodna a garázsban aztán majd felújítaná de még nem tom télleg kell-e neki.....

télleg nagyon gas állapotú uh nem tom mi lesz vele,"ngy" összeget nincs képem kérni érte, akkor meg inkább nehezéknek használnám, mégiscsak egy c20XE(ha rossz is)........

Azért nem olyan rossz az a motor még igaz egy kicsit csattog de még megyeget elég jól. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.