Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én meg megyek hétfőn és engedélyeztetem a powercap-et mind gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, erőteljes kedélyjavító hatással :unsure:

teljesen meg tudja zavarni az embert az a szivóhang, és teljesen meg tud feledkezni önmagáról... :)

viszont kell egy kipufogó mert sztem a mostani sokat fog :D

Link to comment
Megosztás:

nekem bejönik meg legalább még senkinek nincs ijjennye' :) :D :lol:

Így van én is ezt mondtam, hogy egyedi lenne itthon meg jól nézki. :unsure: De hát így legalább hamarabb felkerül valami autóra. :D Hozzáteszem ha jót és szépet akar az ember akkor nem szabad elkapkodni. Szal eddig azt hittem hülyít, hogy el akarja adni. Nem hitte el nekem, hogy tutti a cucc. De ha neki nem tetszik azt is megértem csak így sanszos, hogy tucat lesz abbol az autóból.

Link to comment
Megosztás:

teccik :unsure:

a Dini jár hozzá? Vagy az feláras? :D

A Dini persze hogy feláras azt nem lehet megfizetni :) :)

Így van én is ezt mondtam, hogy egyedi lenne itthon meg jól nézki. :lol: De hát így legalább hamarabb felkerül valami autóra. :D

Igazad van tényleg egyedi csak én nem tudtam eldönteni tetszik vagy nem így inkább eladom.Ja és így tényleg hamarabb látni fogjuk valami sárga kadéton. :D

Link to comment
Megosztás:

A Dini persze hogy feláras azt nem lehet megfizetni :D :unsure:

Igazad van tényleg egyedi csak én nem tudtam eldönteni tetszik vagy nem így inkább eladom.Ja és így tényleg hamarabb látni fogjuk valami sárga kadéton. :)

na azért ezt a hamarabb kijelentést ne kapkodjuk el.....

Link to comment
Megosztás:

Ez jó játék lesz. :lol:

ja jó lesz ha benne lesz és faca lesz meg gyors lesz meg alapjárat nem lesz :unsure:

AKKOR MOST MINDENFÉLE SEGÍTSÉGET ELFOGADOK KEDVES CLUBTÁRSAK!!! :)

modjuk hol fogom beállíttatni hogy meglegyenek a kívánt pacik még nem tudom de az is húzós lesz :D

ja meg ha valakinek van 550es injektora(mondjuk Agressor26 2.2-es coupéjából kiszerelhetnénk :D ) meg vezérműtengely az jelezhetne stb. ami kell ehhez a projekthez...

Link to comment
Megosztás:

Beállítani nem nehéz, kell egy mérőpad, modnjuk Budaörsön, és 20.000 froncsi 1 óra bérlés, addig lehet variálni, mi is így csináltuk...

chip van hozzá?

Jó hozzá a c20let, vagy z20let befecsije is...én ebayon vettem zsír új z20letet 100 EUR-ért...volt rengeteg..gondolom leborult a kamionról...:-)

Szívótalp az milyen?

Benzinhíd van hozzá???

Nekem volt origi dbilas hidam hozzá, de az megrepedt mert műanyag volt, és így rátoltunk egy 8 celepes hidat..án jó volt az is...

Kell még egy benzinnyomás állító, meg esetleg egy nagyobb AC...

Tengelyek?

Ja és lehet, hogy bele kell majd felxelni kicsit a generátorba, hogy elférjen a talp...

Így hírtelen ennyi jutott eszembe... :unsure:

Ja az alapjárat ettől nem változik, az a tengelytől lesz majd megőrülve...:-)

Nekem 276-os volt, de 280-at rakhatsz bele szerintem...:-)

Meg egy fokolótárcsát, és akkor azzal is lehet játszeni..:-)

Link to comment
Megosztás:

Beállítani nem nehéz, kell egy mérőpad, modnjuk Budaörsön, és 20.000 froncsi 1 óra bérlés, addig lehet variálni, mi is így csináltuk...

chip van hozzá?

Jó hozzá a c20let, vagy z20let befecsije is...én ebayon vettem zsír új z20letet 100 EUR-ért...volt rengeteg..gondolom leborult a kamionról...:-)

Szívótalp az milyen?

Benzinhíd van hozzá???

Nekem volt origi dbilas hidam hozzá, de az megrepedt mert műanyag volt, és így rátoltunk egy 8 celepes hidat..######án jó volt az is...

Kell még egy benzinnyomás állító, meg esetleg egy nagyobb AC...

Tengelyek?

Ja és lehet, hogy bele kell majd felxelni kicsit a generátorba, hogy elférjen a talp...

Így hírtelen ennyi jutott eszembe... :unsure:

Ja az alapjárat ettől nem változik, az a tengelytől lesz majd megőrülve...:-)

Nekem 276-os volt, de 280-at rakhatsz bele szerintem...:-)

Meg egy fokolótárcsát, és akkor azzal is lehet játszeni..:-)

adnak hozzá egy compit ami be van erre lőve a többi még a jövő apránként össze kell szedni hozzá mindent idén szerintem már nem lesz kész :) de dolgozunk majd rajta az bizti THX a segítséget jöhet még jótanács. Váltónk van egy pár darab készleten ha esetleg nem bírná mint nálad :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.