Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem meg 6, aztán még sem voltam sehol... :huh: :lol:

Nah itt a pont.. :lol: :lol: Ezen jót mosolyogtam.. de mostmár legalább tom h 6 henger.. amikor csináltam a szövegeket a videók mellé, filóztam h sor5-6? :unsure:

ui: azért indulásnál mindig jól kilőtél.. ennyit számít a hátsókerék? esetleg a nyomaték?

Link to comment
Megosztás:

Chaba!

Erről a hogyan bírja a Let felhúzva dologról tök felesleges fosni a szót...

Nem bírják és kész...nem erre lett kitlálva, és ugye mindig van gyenge pont...na ott szakad a lánc...a kovácsolt dugók sem bírják tovább, ha egyszer nincs nafta...elolvad az is pikk pakk...

Az meg hogy 204 pacin fogod használni...hát biztos vagyok benne, hogy nem...ha meg igen akkor kár megépíteni... :lol:

Lesz egy 1200 kg-os turbós autód veled együtt...és nem fox vele tarolni...ebben a lényeg pont az, hogy Subaru, S500, meg a többi über csóka, kapkodja a szemét amikor elindulsz mellőle a lámpánál, és csak arra eszmél, hogy hopsz..ez egy Astra hátulja... :lol:

Szóval úgy is lesz vele gondod, de úgy is meg fogod csinálni...mert úgy sem fogod kibírni...ennyi... :unsure: és azt mondom, ha van rá pénzed, és megteheted, akkor ne hagyd ki... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Chaba!

Erről a hogyan bírja a Let felhúzva dologról tök felesleges fosni a szót...

Nem bírják és kész...nem erre lett kitlálva, és ugye mindig van gyenge pont...na ott szakad a lánc...a kovácsolt dugók sem bírják tovább, ha egyszer nincs nafta...elolvad az is pikk pakk...

Az meg hogy 204 pacin fogod használni...hát biztos vagyok benne, hogy nem...ha meg igen akkor kár megépíteni... :lol:

Lesz egy 1200 kg-os turbós autód veled együtt...és nem fox vele tarolni...ebben a lényeg pont az, hogy Subaru, S500, meg a többi über csóka, kapkodja a szemét amikor elindulsz mellőle a lámpánál, és csak arra eszmél, hogy hopsz..ez egy Astra hátulja... :lol:

Szóval úgy is lesz vele gondod, de úgy is meg fogod csinálni...mert úgy sem fogod kibírni...ennyi... :unsure: és azt mondom, ha van rá pénzed, és megteheted, akkor ne hagyd ki... :huh:

igen ezzel ez az ez egy baj van amit te is mondtál h ha belekezdesz akkor sosincs vége. 204en használni tényleg semmi értelme nem lenne összerakni fullos cuccokból. Az az 50Le plusz nem érné meg ezt a költséget és szívást.

akkor Ahogy felraktuk a friss hengerfejet kezdjem is keresni a következőt? :lol: mert ha te 1 év alatt 3x-ra cseréled akkor kb ez lesz

Link to comment
Megosztás:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...ADME:L:RTQ:DE:1

A srác 500€-ért odaadná Sofort. +100 a versanD!

szerintetek Megéri?

Azt tudni kell hogy a kedvenc felnim az Azev A(klasszikus, egyszerű, oldschool, jól néz ki) és nem is akarok másban gondolkodni.

Most is ez van csak más méretben de szintén 17".

Gumival kéne ennyiért.

Most ezt úgy mondod, mintha nem tőlem vetted volna meg...a mostanit...:-)

Ha neked megéri...akkor megéri...ha nem akkor nem...ezt neked kell tudnod...nekem nem érné meg...mert passz, hogy milyen állapotban van...és 35e körül van még a hazafuvar...ráadásul szopatós az ET...

Link to comment
Megosztás:

összesen 600€ lenne fuvarral együtt...

nem tudom... nem tudom...

Annyira jól néz ki :unsure:

amit meg tőled vettem azt Ebayen meghirdetném és minjdárt visszajönne valamennyi.

Szép lenne! :huh: Ebayről jött to Hungary, Ebayről megy from Hungary. Idővel bejárja az EU-t

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot mostanában és felmerült bennem,hogy a jelenlegi 20ne astrámba belerakok egy 20xe-t.

Segitséget szeretnék kérni ez ügyben,mert bizonytlan vagyok,hogy nem jobb e estleg ezt a motort picit felhúzni.

mert ha kifogok egy széthajtott xe motort akkor ugyebár a nadrágomat ráköltöm.

Érdemes cserélnem mit gondoltok? :unsure:

(egyébként kb mekkora összegből tudnám megvenni és müködőképessé tenni az xe-t?)

A válaszokat elöre is köszönöm!!

Balázs

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot mostanában és felmerült bennem,hogy a jelenlegi 20ne astrámba belerakok egy 20xe-t.

Segitséget szeretnék kérni ez ügyben,mert bizonytlan vagyok,hogy nem jobb e estleg ezt a motort picit felhúzni.

mert ha kifogok egy széthajtott xe motort akkor ugyebár a nadrágomat ráköltöm.

Érdemes cserélnem mit gondoltok? :unsure:

(egyébként kb mekkora összegből tudnám megvenni és müködőképessé tenni az xe-t?)

A válaszokat elöre is köszönöm!!

Balázs

Mi már cseréltünk C18XE-t is le C20XE-re és még az a 25 LE különbség is elég feltünö volt.

Olyan motort nem igazán lenne érdemes megvenni, amit nem tudsz kipróbálni, meghallgatni.

Ha viszont normálisan jár és nincs semmi szembetünö baja, akkor nem bontanám meg a motort, majd ha tényleg valami baja lesz. De mondjuk eddig még nem volt olyan C20XE-m, amit ne lehetett volna használni. Szerintem, ha normálisan használják ezeket a motorokat, akkor nagyon sokáig bírják. Nekünk már volt 330e km-es XE-nk is, aminek semmi baja nem volt és még csak a hidrotökék se csattogtak benne.

Annyi, hogy mielött beraknád, illene komplett vezérlést és olajat cserélni.

Így, ilyen késöi órán csak ennyi jutott eszembe. :huh:

Link to comment
Megosztás:

(egyébként kb mekkora összegből tudnám megvenni és müködőképessé tenni az xe-t?)

Nagy különbség van az NE és az XE között. Ha van rá energiád, akkor szerintem érdemes.

A moci 100 körül van komplette (váltóval is esetleg), vezérlés csere és berákás meg egy olyan 80-100.

Szóval 200ből bőven megáll a projekt és még mindig megvan az NE mocid. Egyedül a motorszám a necces... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Miért akarsz megválni tőle? Nagyon szép az a felni... :huh:

igazából nem akarok megválni tőle mert nekem is nagyon bejön főleg ha lerúgjuk a popsiját majd de közlekedni esélytelen vele Koni meg ez együtt úgy rángatja a kasztnit h már nekem fáj, főleg így kárpitok nélkül a zaj sem mellékes(bár ez izgat a legkevésbé) :unsure:

de ha vki olyan árat mondana ami Rh-hoz illene akkor vihetné........

Link to comment
Megosztás:

igazából nem akarok megválni tőle mert nekem is nagyon bejön főleg ha lerúgjuk a popsiját majd de közlekedni esélytelen vele Koni meg ez együtt úgy rángatja a kasztnit h már nekem fáj, főleg így kárpitok nélkül a zaj sem mellékes(bár ez izgat a legkevésbé) :unsure:

de ha vki olyan árat mondana ami Rh-hoz illene akkor vihetné........

beszélj autóhifisekkel és vegyél rezgés/zaj csillapító bitumenlapot.....csöndesebb lesz és nehezebb...de igy legalább van esélyünk a papírsárkányod ellen :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

beszélj autóhifisekkel és vegyél rezgés/zaj csillapító bitumenlapot.....csöndesebb lesz és nehezebb...de igy legalább van esélyünk a papírsárkányod ellen :D :lol:

Hát ezt az esély nem adom oda nektek inkább veszek füldugót!!! :lol:

Télleg kéne már menni egyet vkivel csak vezetni kéne megtanulnom vagy legalább elindulni :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ezt az esély nem adom oda nektek inkább veszek füldugót!!! :lol:

Télleg kéne már menni egyet vkivel csak vezetni kéne megtanulnom vagy legalább elindulni :unsure: :huh: :lol:

A te autód nagyon könnyű (tudom, toltam a tiédet is meg a sajátomat is) le kellene méretni egyszer. Igy full kipakolva sztem közelebb van az 1000hez mint az 1100 kilóhoz..

Link to comment
Megosztás:

A te autód nagyon könnyű (tudom, toltam a tiédet is meg a sajátomat is) le kellene méretni egyszer. Igy full kipakolva sztem közelebb van az 1000hez mint az 1100 kilóhoz..

mindig elb@szom az időt és men megyek el leméretni de első gyorsulás elött még megejtem bizti...... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.