Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szevasztok!

Huhh Anti láttam az autód még jó pár hete a Szigeten! Te az az ültetés az nagyon brutál, elfér a kerék alatta??? ki volt tekerve a kormány, hát én még ilyet nem láttam! Brutál

:lol: :lol: :lol:

Hogy felhígult a GSi-s társaság... :unsure: :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

István!

ne mentegetőzz... :lol:

Szaladj le a parkolóba, mert opel motor van benne, meg sportkormány...ja meg sportülés...ja meg 3 pontos öv...ja meg sportkipuff...ezektől én a helyedben minél elöbb megszabadulnék... :huh: :unsure:

:lol: :lol:

Le sem tagadhatot hogy azért akarsz audi felnit venni hogy a Hernádot utánozd.Azóta se tudod benyelni hogy az első Blitz-n ő lett az első a szépségversenyen :D ;) :)

Link to comment
Megosztás:

Le sem tagadhatot hogy azért akarsz audi felnit venni hogy a Hernádot utánozd.Azóta se tudod benyelni hogy az első Blitz-n ő lett az első a szépségversenyen :unsure: :huh: :lol:

A példa tökéletes arra nézve, hogy hogy lehet, egy szép és gyönyörű autót 1 év alatt szétrohasztani, elhanyagolni...szétcsapni...

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja azért hívtál fel az elöbb...

"Aaaaantiiiii, légysziiiii, léééégysziii, vigyél már el hétfőn az Attiláékhoz...léééégysziii..."

:unsure: :huh:

Tudod Én nem csak a látszatra hajtok ezért ezt azt ki kell cserélni a corsán :lol: :lol: nem az astrát csinálják.Különben is mióta megvan 2x volt bent a műhelyben.A tied?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.