Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szóval a Caravan-on lévő 17-esekre én nem azt mondtam, hogy szar...hanem, hogy jó, mert 17-es, de nem mutat nagyot....nincs az a huhh...érzés, ha meglátom...és szerintem is magasan van az eleje...azon még kéne ültetni, mert elég gáz, hogy az öklöm befér a gumi és az ív közé... :unsure: :lol:

Tényleg szombatra kéne slick...hogy 9 alá tudjak menni...mert különben Demo csúnyán el fog picsázni...már ha neki lesz slickje... :lol: :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szóval a Caravan-on lévő 17-esekre én nem azt mondtam, hogy szar...hanem, hogy jó, mert 17-es, de nem mutat nagyot....nincs az a huhh...érzés, ha meglátom...és szerintem is magasan van az eleje...azon még kéne ültetni, mert elég gáz, hogy az öklöm befér a gumi és az ív közé... :huh: :lol:

Tényleg szombatra kéne slick...hogy 9 alá tudjak menni...mert különben Demo csúnyán el fog picsázni...már ha neki lesz slickje... :lol: :D :lol:

Ha meglesz a phase, akkor a tom is csúnyán elver slick nélkül is... :unsure: ;) :)

Link to comment
Megosztás:

volt multkor szó erröl csak enm tudom már hol, a parkolási bünti most jött ki 2004.12.09 én nem volt parkolójegyem..... Nah most mi van ezzel, vmi megoldás? :unsure: most nincs kedvem emiatt 8k-t befizetni....

kicsit utánna olvasgattam mert ma jött egy másik felszólítás is.....

"A 2006. évi CX törvény 17.§-a egészíti ki 3-ik bekezdéssel a Közúti Közlekedésröl szóló törvény 33.-ik §-át. /Pótdíjazás/

Jogvesztő hatályú, ha 60 napon belül nem jelzik , és 1 éven belül a behajthatósága teljesen elévül.

A hatálybalépés időpontja 2006. dec. 22.

A 34.-es § 2-es bekezdés visszamenőleges jogvesztést is kimond, amennyiben 60 napon belül nem jelentkeznek BIZONYÍTHATÓAN"

sajna itt benne van h ugye dec 22-feb 22 a 60nap de ez a nem a szabálytalanság elkövetésének ez idejétől nézik...

elvileg a ennek a cégnek annyi joga van behajtani a pénzt mint nekem... Még ajánlott levélre se telt nekik.... A balekokra utaznak...

ennyi kb :huh:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit nincs időm olvasni a fórumot és mennyi minden törpénik...

Bazeg a lexarabb az egészben hogy tegnap Pehiéknél voltam amikor a kútnál találkoztatok és sz*rrá untam magam mert ők is ott voltak. És nem szóltak...

Viszont nagyon zsírul áll a felni a caravánon!! Nekem teccik. És nem ültetném lejjebb sem. Nem baj az ha használható!

Zolinak sok sikert felniszerzéshez!

Köszi a szülinapi kivánságokat, én csak néhány emberét követem, ha az összes ismimnek kéne akkor több x lenne a naptárban mint ahány nap... Viszont kaptam egy nagyonkirály plüssbassethoundot tökcukii :huh:

Ha már ennyi GSi jön bontásra, ami még mindig kéne nekem enyimre mert spúr vagyok, gyári Albertautója színben, gyári bontott alkatrészekből:

- bal első sárvédő

- első lökős (akár adok helyette kéket :unsure: )

- az se lenne baj ha vóna egy gyári frontmaszk ami nincs eltörve sehol

Meg ne mán Diny ha hazajöttem kimegyek má Kázmérra és rendbeszem a kocsit hátsó ablaktörlőileg meg előtétellenállásilag meg még talán főfékhengerileg is.

Link to comment
Megosztás:

Ja a mocskosszarfoshugy rablócentrumkáéftének meg a büdös kúrva annyát

Meg a töketlen önkormányzatoknak is. Bemondták hirekben hogy nem a megállapodott mértékű lóvét utalták vissza az önkormányzatoknak, hanem vmi fika összeget, és ha nem fizetnek vissza többet, akkor nem hosszabbitják meg a szerződést 2009-től. Kemények mi? :unsure:

Te meg fizess hogy legyen miből háremet fennartaniuk kanáriszigeteken, azzal a dumával hogy csak azért szednek parkolási dijat hogy szebb legyen a főváros.

Na.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ajánlottan jött a felszólítás, úgyhogy muszáj lesz a fénykép után kajtatnom. Már csak abban

bízok, hogy nem tudnak felmutatni. Ha mutatnak, akkor még lesz egy köröm a postával, mert a régi

csekk száma megvan, szal lehet azok tudnak virítani valami bizonylatot, hogy már befizettem. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szóval a Caravan-on lévő 17-esekre én nem azt mondtam, hogy szar...hanem, hogy jó, mert 17-es, de nem mutat nagyot....nincs az a huhh...érzés, ha meglátom...és szerintem is magasan van az eleje...azon még kéne ültetni, mert elég gáz, hogy az öklöm befér a gumi és az ív közé... :huh: :lol:

Sajos az olyan felnik nagyon drágák és ebben az évben kb ennyi pénzem volt erre a mókára.Ültetni se fogok rajta,mert nincs kedvem évente sárvédőt fényeztettni,mert a gumi leszedi róla mikor bele ér :lol: .Én nem vágyok a népszerűségre :lol:

Gelko el tudsz menni a Blitz-hez a Redi lámpájáért és az én szürőmért?Ma délután már elméletileg ott van :unsure: a cucc

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.