Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

kuplungot kell cserélnem a Corsán, meg nincs rajta fék... de nem megállni kell,csak menni. ugyhogy a kuplung fontosabb :lol:

Hááát.. tegnap a lurdi felé menet, amikor én enyhén "becsúsztam" a kereszteződésbe, Petya meg kénytelen volt a mellettem lévő sávba sorolni, mert különben belém jött volna, akkor én inkább a fékre szavasztam volna :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na hazaértem...vagyis hoztak... :unsure:

Fain volt az elején, mert kb 12-ig kevesen voltak...aztán meg úgy is lefogaztam a kettest...tehát lehetett nézelődni dumálni...

5 futamot mentem, 2x 0,13-as, 1X 0,14-es, és 1X0,15-ös reakció jött össze...

2.34-es volt a legjobb 60 láb, és 9.16 a legjobb ET, 133 km/h-val...

Ez jött össze a már ismert konfiggal, és utcai gumival 1 baron...

A lefogazott váltóval...elindultam először Szigethalomra...majd onnan haza...Csepelig volt rá lehetőségem, hogy megfogalmazzam a hangot ami a váltóból jött...eddig úgy magyaráztam mindenkinek, hogy olyan mintha egy marék aprórt ráznál egy befőttesüvegben...aztán rájöttem, hogy inkább egy sóderrel teli betonkeverőre hajaz... :huh:

Erre lehet hogy megsértődött, mert Csepelen megállt mint a szög... :lol:

Link to comment
Megosztás:

aztán meg úgy is lefogaztam a kettest...

Nem is Te lettél volna... :huh: :D

Nekem csak egy papirom van, de kettőt mentem egy 1 baron menő WRX ellen.

Mindkétszer kikapott. :unsure:

A papir:

Reaction: 0.1059

60feet: 2.1696

1/8 mile: 9.3530

Speed: 119,85

A sebességből látszódik hogy nagyon hiányzik belőle a kraft, főleg fent... :lol:

Ja a konfig gyári állapot 0.5 fix, 0.6 overboost... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.