Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

a rejtett kapcsoló állítólag már lejárt...a menő most a nem rejtett kapcsoló...a kapcsolót elöl kell hagyni és akkor hiába keresik ugysem találják...ködlámpa kapcsolo helyére bekötni vagy hasonló, lényeg hogy gyári gombra kerüljön...arra nem gondol senki...

persze ez sem garancia de ha az kell akkor vigyük magunkal a kormányt...

Link to comment
Megosztás:

a rejtett kapcsoló állítólag már lejárt...a menő most a nem rejtett kapcsoló...a kapcsolót elöl kell hagyni és akkor hiába keresik ugysem találják...ködlámpa kapcsolo helyére bekötni vagy hasonló, lényeg hogy gyári gombra kerüljön...arra nem gondol senki...

persze ez sem garancia de ha az kell akkor vigyük magunkal a kormányt...

Hoznak másik kormányt. :blush:

Mint ahogy a tolvajtempóban is volt.

A legjobb szerintem ha homokot és kis csapágygolyókat szórsz a motorba és akkor tuti, hogy nem jutnak messzire. Vagy minden megálláskor elvágod a fékvezetéket és elflexeled az egész alvázat.

Esetleg még a gumikat is ki lehet szúrni, bár az csak ideig-óráig lassítja őket. :D

Link to comment
Megosztás:

Hoznak másik kormányt. :blush:

Mint ahogy a tolvajtempóban is volt.

A legjobb szerintem ha homokot és kis csapágygolyókat szórsz a motorba és akkor tuti, hogy nem jutnak messzire. Vagy minden megálláskor elvágod a fékvezetéket és elflexeled az egész alvázat.

Esetleg még a gumikat is ki lehet szúrni, bár az csak ideig-óráig lassítja őket. :D

én egy időben minden nap leszedtem az 1.4ről az aksiről a testkábelt ;)

Link to comment
Megosztás:

én egy időben minden nap leszedtem az 1.4ről az aksiről a testkábelt ;)

Biztos soha nem jöttek volna rá. Vagy szabályosan el is vitted azt a kábelrészt?

Az a baj ezekkel a dolgokkal, hogy ha figyelik az autót, akkor ezt úgyis kiszurják és készülnek.

Bér szerintem egy opel Astrát senki nem figyel. Egy Calibra viszont már más tészta. Az utak ékkövéről senki nem tudja levenni a szemét... :blush: :D

Link to comment
Megosztás:

Norbi!

De amit levisznek, azt elötte azért figyelik...nem úgy van...hogy jéééé, itt van egy strandkorlátkék csilivili Astra...vigyük már haza... :blush:

ez nyilvánvaló :D

de kicsit nyugodtabban hagytam a parkolóban

ha nagyon kell nekik és kerék nélkül beteszem egy leheggesztett garázsba akkor odamennek egy Zillel föltépik az ajtót és trélerrel elviszik ;)

Link to comment
Megosztás:

Nagyon komoly volt múltkor a híradóban a felvétel, amikor hárman egy terepjáróval próbálták

kiszakítani lánccal átkötve a bankjegykiadó automatát egy bank előteréből... :blush:

Végülis nem sikerült nekik. Elég jól le lehet betonozva. :D

de az üvegajtót gyorsan kinyitották...

Link to comment
Megosztás:

Nagyon komoly volt múltkor a híradóban a felvétel, amikor hárman egy terepjáróval próbálták

kiszakítani lánccal átkötve a bankjegykiadó automatát egy bank előteréből... :D

Végülis nem sikerült nekik. Elég jól le lehet betonozva. ;)

Ezt nem láttam...Mo-on volt??? :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.