Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ma István szétkapta a Caravant...szépen le lett könnyítve, erről csináltunk jó sok képet, de holnap élőben is meg lehet lesni... :blush:

Addig én főzőcskéztem bográcsban, aztán kaja után a kezembe akadt egy doboz spray és elfogott az alkotói vágy... :D ;) :lol:

http://img3.tar.hu/atommano/img/28850952.jpg

Képpel akkor sem idézünk...irgum burgum....Anti

Szerintem már a fényezönek hozzá se kell nyulnia... :lol: :lol:

Ki tudna nekem kivillogtatni hibakódot???

Vittem volna megnézetni géppel de a formának nem volt olyan a gépbe mit ami nekem kellett volna...nem tudott csatlakozni az én memómhoz!

Ha holnap kijössz a Szigethez szerintem, ott kivillogtatja neked Tom pikk-pakk

Link to comment
Megosztás:

Ma István szétkapta a Caravant...szépen le lett könnyítve, erről csináltunk jó sok képet, de holnap élőben is meg lehet lesni... :blush:

Addig én főzőcskéztem bográcsban, aztán kaja után a kezembe akadt egy doboz spray és elfogott az alkotói vágy... :D ;) :lol:

http://img3.tar.hu/atommano/img/28850952.jpg

Uhh... egy pillanatra megállt bennem az ütő amikor az új hozzászólásokra kattintve bejött ez a kép.. Már azt hittem valami terrorcselekmény..

aztán továbbolvastam... Nem tévedtem sokat :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már ha tárolt hibakod van benne.. világít folyamatosan a sárga lámpicsek? Mikori a verda? Már a DIS-gyújtásos?

nem mindíg világít csak ha ugy gondolja... néha 180nál néha meg csak 90nél

a motorlámpám szokott kivillanni,de ha leveszem a lábam a gézról akkor 5mp-n belül kialszik

Link to comment
Megosztás:

Uhh... egy pillanatra megállt bennem az ütő amikor az új hozzászólásokra kattintve bejött ez a kép.. Már azt hittem valami terrorcselekmény..

aztán továbbolvastam... Nem tévedtem sokat :lol: :lol:

Hát elég nehéz volt rábeszélni... :blush: , bár ennek van egy talán érthető oka is... ;) , Anno volt egy Coltjuk, amit "mivel hogy jövő héten úgy is fényezik, firkáljuk össze..." Na egy évig úgy mászkált az autóval... :lol: :lol:

Reméljük azért ez most nem így lesz... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát elég nehéz volt rábeszélni... :blush: , bár ennek van egy talán érthető oka is... ;) , Anno volt egy Coltjuk, amit "mivel hogy jövő héten úgy is fényezik, firkáljuk össze..." Na egy évig úgy mászkált az autóval... :lol: :lol:

Reméljük azért ez most nem így lesz... :D

tök jó a csiga :lol: csinálsz nekem a kabrióra? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.