Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mókás az tuti ;) Na szívd el azt a cigit,aztán zárd rá a GSI-re a vaskaput és írd ki rá,hogy "CSAK AZ ENYÉM"...most még megteheted... :blush: :D

csak süssön szépen a napocska lacházán akkor megcsodája, elkönyveli hogy mennyire szép.

esteleg nem jönnek sokan és megy egy 3. helyet, akkor már azt is megállapitja hogy mennyire gyors.

ha meg nem hullik szét, akkor safhauzeni magaslatokba emeli... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Anti!

(Kicsit homályos némelyik kép mert csak egy gagyi fényképező volt kéznél... )

Íme az új szett :blush: : http://rhymerjr.uw.hu/newazev/

Hátul picivel kell többet húzni a sárvédőn az elözőhöz képest. Az nem vészes.

De megdöbbenésmre nagyobb gondban vagyok az elsőkkel... azt még konkrétan nem tudom hogy lesz megoldva.

De elöl muszáj lesz ültetni mert így elég ronda.

Ha tud valaki ehhez a feladathoz méltóan felnőtt lakatost az nyugodtan szóljon.

Link to comment
Megosztás:

Anti!

(Kicsit homályos némelyik kép mert csak egy gagyi fényképező volt kéznél... )

Íme az új szett :blush: : http://rhymerjr.uw.hu/newazev/

Hátul picivel kell többet húzni a sárvédőn az elözőhöz képest. Az nem vészes.

De megdöbbenésmre nagyobb gondban vagyok az elsőkkel... azt még konkrétan nem tudom hogy lesz megoldva.

De elöl muszáj lesz ültetni mert így elég ronda.

Ha tud valaki ehhez a feladathoz méltóan felnőtt lakatost az nyugodtan szóljon.

rákospatak váciut sarok?

Link to comment
Megosztás:

Elöl nagyon kilóg a kerék a sárvédöhöz képest :blush: Amúgy még mindig nagyon szép ez a kerék ;)

Igen... nekem is ez a fő problémám. De valahogy biztos lehet orvosolni a dolgot.

Várom az ötleteket... Nem túl egyszerű úgy megcsinálni h szép is legyen és ne legyen túlzás sem a szélesítés :D

Link to comment
Megosztás:

Igen... nekem is ez a fő problémám. De valahogy biztos lehet orvosolni a dolgot.

Várom az ötleteket... Nem túl egyszerű úgy megcsinálni h szép is legyen és ne legyen túlzás sem a szélesítés :D

Ezt max úgy lehet megcsinálni,mint Tomnak volt az astra :blush:

Link to comment
Megosztás:

Igen... nekem is ez a fő problémám. De valahogy biztos lehet orvosolni a dolgot.

Várom az ötleteket... Nem túl egyszerű úgy megcsinálni h szép is legyen és ne legyen túlzás sem a szélesítés :blush:

szerintem ezzel a felnivel lecsusztál a szolid szélesitésröl :D

Link to comment
Megosztás:

csak azért mondtam,mert ismerem az a kocsit.ott van a mostani demoautónk bőrözésen. (azon a telepen)

Nyah, a végén még össze is futunk a Zengőék telepén. :D

Amúgy ma elvitték a csővázast computer programozásra / tesztelésre. Sajnos én nem mehettem,

mert sok volt még a dolgom az N-es autón. ;)

De ma már készen voltam vele, úgyhogy majd csak pár finomítást kell még csinálnom az Eger raliig. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.