Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

azért a cliokupában elég sok mulik azon kinek mennyi támogatója van, ö nyilatkozta hogy jobb a kopott gumi ezért ö minden futamra rak fel uj gumit,de elöbb legyalulnak belöle, másik csávo meg azt mondta örül ha egy idényre van 2 garnitura gumija. meg elég nagy szerelöcsapat áll mellette, illetve nagyon sokat tesztel.

Akkor ő volt a legtámogatottabb versenyző, amikor nyert ? :blush:

Na ne mánnn már.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ő volt a legtámogatottabb versenyző, amikor nyert ? :blush:

Na ne mánnn már.

Jó persze nem pusztán ez volt az ok de igen sokat nyomott a latba. Az elmult 2 évben olyan fickok nyertek, akik egy ps2 bajnokságot nyertek meg és a födij egy év versenyzés a clio kupában volt, teljes támogatással.

Link to comment
Megosztás:

Jó persze nem pusztán ez volt az ok de igen sokat nyomott a latba. Az elmult 2 évben olyan fickok nyertek, akik egy ps2 bajnokságot nyertek meg és a födij egy év versenyzés a clio kupában volt, teljes támogatással.

nagyonsokan igykezdték,pl gokartozás meg szimulátoros tesztvezetés akit ez érdekel az már érthet valamennyire az autosporthoz :blush:

Link to comment
Megosztás:

Chaba!

Ha közelebb lennénk 1máshoz én tudnám kihez vidd az autódat szélesíteni. :blush:

De így sajnos....

Az enyémet is ő csinálta,és az egyik barátom faterja aki mellesleg autófényező! :D

De olyan munkája van....!

Pár kép az enyémről ami 47be fájt tavaly tavasszal:

21033501.jpg

21044580.jpg

Az egyébként egyenes ívet csinálta meg úgy hogy maradt minden törés benne.

Link to comment
Megosztás:

Chaba!

Ha közelebb lennénk 1máshoz én tudnám kihez vidd az autódat szélesíteni. :blush:

De így sajnos....

Az enyémet is ő csinálta,és az egyik barátom faterja aki mellesleg autófényező! ;)

De olyan munkája van....!

Pár kép az enyémről ami 47be fájt tavaly tavasszal:

http://img0.tar.hu/stock16v/size2/21033501.jpg

http://img0.tar.hu/stock16v/size2/21044580.jpg

Képpel nem idézünk! Anti

Az egyébként egyenes ívet csinálta meg úgy hogy maradt minden törés benne.

SZERINTEM NAGYON OK :D

Link to comment
Megosztás:

Chaba!

Ha közelebb lennénk 1máshoz én tudnám kihez vidd az autódat szélesíteni. :blush:

De így sajnos....

Az enyémet is ő csinálta,és az egyik barátom faterja aki mellesleg autófényező! :D

De olyan munkája van....!

Pár kép az enyémről ami 47be fájt tavaly tavasszal:

http://img0.tar.hu/stock16v/size2/21033501.jpg

http://img0.tar.hu/stock16v/size2/21044580.jpg

Az egyébként egyenes ívet csinálta meg úgy hogy maradt minden törés benne.

Ez tényleg szép lett! És árban sem annyira egetverő...

Neked ez mennyi idő alatt lett kész? és hova kéne vinnem ha hozzá szeretném vinni? (egyenlőre érdeklődök mindenfelől)

Link to comment
Megosztás:

Este jön egy srác a Lurdyhoz megnézni a GSI-t...Racce ismerőse...

Meg jön egy talán cserealap A4 1.8t quattro Dragonk néven szerintem sokan ismeritek...

OOOO

ragasztok egy álbajuszt és én is jól megnézem meg elviszem próbakörre :D

jól néz ki ez az audi csak a fabetéttel meg a matricával a hátsó lökösön kellene valamit csinálni :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg szép lett! És árban sem annyira egetverő...

Neked ez mennyi idő alatt lett kész? és hova kéne vinnem ha hozzá szeretném vinni? (egyenlőre érdeklődök mindenfelől)

Köszi! :blush:

Ha jól emlékszem olyan 4-5napot vett igénybe.

Ez helyileg Nyírteleken lenne ami Pestől kb 2-2,5 óra autóval a pálya miatt.

Nem is ezzel lenne a baj szerintem hanem a 4-5nappal. :D

Link to comment
Megosztás:

Este jön egy srác a Lurdyhoz megnézni a GSI-t...Racce ismerőse...

Meg jön egy talán cserealap A4 1.8t quattro Dragonk néven szerintem sokan ismeritek...

OOOO

Szép így képről az Ódi csak hát azonnal lerugnám a fa betétet + azokat a gyönyörű pedálokat. Menj fel Ave oldalára a barátom Ódia fent van Fish néven és ugyan ilyen paraméterekkel rendelkezik csak azt nem tudom meddig van csippelve.

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam a srácot! Így derült, ki, hogy ismerjük egymást, de vagy csak 10 perc beszélgetés után... ;) Amikor szóba került a GSI... :blush:

Ő a harmadik Mo-i tulaj...ami kicsit lehet hogy sok...

Eleje volt törve, de nem nagyon csak kicsit...már ő is így vette...

Szélvédő el van repedve, de meg van ragasztva, 26.000 HUF a csere...

MO.-i, és anno rögtön azzal kezdték, hogy kivitték az ABT-hez, és tunying...

1.1 baron fut most, a 195 paci a tuning utáni mérés, de megvan hozzá minden gyári alkatrész

15 licict fogyaszt ha nyomkodják...

középdob nincs...fejegység nincs...

kb ennyi, de este azt ígérte, hogy kihozza a Lurdyhoz...

Megnézzük, aztán majd kiderül... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.