Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Majd ha egyszer lesz kombid, akkor utánna nem fogsz ilyen felesleges kérdéseket feltenni :P

Én baromira bánom,hogy nem azt vettem annó! :D :blush:

Tegnap este a nagy esőben úgy megforogtam a városban a megyei rendörség előtt a körforgóban,hogy öröm volt nézni! :lol:

Belementem olyan sebességgel én balga mint szoktam kb(50km/h),elkezdete csusztatni a seggét,aztán hirtelen felkapott a körforgó közepén lévő kőre és ott eldobta a farát! :lol: Szép lassan elpördült,de egy apró kézifék rántással megfogtam.Pici tolatás,csaptam egy egyet és goooo! :lol:

Aszem esőben nem kell csapatni kopott gumival! ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap este a nagy esőben úgy megforogtam a városban a megyei rendörség előtt a körforgóban,hogy öröm volt nézni! :D

Ügyes vagyol.Esőben mindig rá kell számolni a körforgóba a csúszást, és úgy kell belemenni, hogy legyen helyed korrigálni!!!

na meg ugye lassan csak jó lenne berakni azokat a GSi rugókat, meg a 205 helyett 195-öt felrakni.V.mi normálisabbat..... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ügyes vagyol.Esőben mindig rá kell számolni a körforgóba a csúszást, és úgy kell belemenni, hogy legyen helyed korrigálni!!!

na meg ugye lassan csak jó lenne berakni azokat a GSi rugókat, meg a 205 helyett 195-öt felrakni.V.mi normálisabbat..... :D

Kicsit sok lett! :blush:

Amint lesz rá idő és pénz megy a módosítás!

Link to comment
Megosztás:

Na az OOOO-ról egyértelműen lebeszéltek a hozzáértők...Ezzel nincs is baj, de amikor jött, hogy akkor mi a pöcsömet vegyek...

Na akkor jött...

eddig nem az volt h az ódi milyen jó ? meg a cucc is olcsóbb hozzá :blush:

golffal sztem nem lépsz nagyot előre mert azt is fel fogod húzni...főleg h több a lehetőség is rá meg lehet olcsóbb is......

Link to comment
Megosztás:

Na az OOOO-ról egyértelműen lebeszéltek a hozzáértők...Ezzel nincs is baj, de amikor jött, hogy akkor mi a pöcsömet vegyek...

Na akkor jött...

:lol: :D

na....

...öhöm...meg izé...

:lol: :lol: :P :P

A legszomorúbb, hogy tetszenek is... ;) :blush: ;)

Anti.........Kicsit pihentesd a dolgot........kezd nagyon rossz irányba menni .Az Ódik nekem is bejövősek, de a góóf.........na az kicsitsenem.

Érdemes a totalcaron olvasgatni némi népítéletet........ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na, olyan rosszak azok az Audik? Nem akarod elmesélni, nehogy még az életben valaki egyszer olyasmire akarná adni a fejét? :blush:

Nem olyan rosszak azok a 4-es Golfok, föleg a PDTDI. Anyámnak van egy 1.6-os benyás 100LE-s, egész jó vezetni, nem egy rakáta, de azért halad. Ami a legszebb bennük, az a müszerfalvilágítás. Azt nagyon eltalálták. :D

Link to comment
Megosztás:

Anti.........Kicsit pihentesd a dolgot........kezd nagyon rossz irányba menni .Az Ódik nekem is bejövősek, de a góóf.........na az kicsitsenem.

Érdemes a totalcaron olvasgatni némi népítéletet........ :blush:

Majd mikor a dizel szarjával üti a corsátokat,akkor fogtok kicsit elcsodálkozni.Ehhez kell max 300ezer forint,és fogyaszt vagy 7litert.Nekem tetszik a 4es golf.

Link to comment
Megosztás:

Nekem személy szerint semmi bajom a Golffal...max idén nem Blitz hanem Wörther-See-Tour lesz... :D ;)

Azért mondták a Golfot pl, mert nincs velük semmi gond, olcsó hozzá bármi, ha még is...a tuning az adott..megvan minden ahhoz, hogy első héten meglegyen 1.9 pdtdi esetén a 200 paci, és 500 nm, jah és 3000-es fordulaton, nem 6000-en, és nem 35 l, hanem 8l...

Úgyhogy meg tovább az árulás, majd aktion akkor lesz, ha valaki viszi a GSI-t... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Azért mondták a Golfot pl, mert nincs velük semmi gond, olcsó hozzá bármi, ha még is...a tuning az adott..megvan minden ahhoz, hogy első héten meglegyen 1.9 pdtdi esetén a 200 paci, és 500 nm, jah és 3000-es fordulaton, nem 6000-en, és nem 35 l, hanem 8l...

így tudom én is meg h milyen faca a ptdtptdtpdi motor de nem félsz h az lesz a vége mint a gsinek ? :blush:

Link to comment
Megosztás:

István!

Nepperrel közölted mi a stájsz? Vagy mehetünk a Farkasrétibe jövőhéten virággal? :blush:

Beleírtam a hirdetésbe.A Detti többször rámszólt mikor az emberekkel beszéltem telefonon hogy azért ennyi infót nem kellene elmondani,ha tényleg el akajuk adni.Mondtam neki többször hogy rossz az alja,azt mondta látják és megcsinálják.Nem akartam neppernek adni,a kitöltettlen adásvételi miatt,mondtam is nekik hogy ez nekem nem pálya,hogy majd hozzám jönnek vissza reklamálni.Írtunk egy rendes adás-vételit,lepecsételte és elvitte. 2 nepper brigád is jött egyszerre.Ráadásul fel akartak jönni a többi papírért,meg kitölteni az adásvételit,közöltem hogy van egy rottim,egyből meggondolták magukat :D

Tegnap este 7 kor raktam fel és reggel 10 is 15en hívtak fel hogy elvinnék....(ez azért elég szomorú)

Link to comment
Megosztás:

Majd mikor a dizel szarjával üti a corsátokat,akkor fogtok kicsit elcsodálkozni.

Mondjuk nekem még nem volt olyan 4-es Golf ellenfelem, aki megszorongatott volna, legyen az GTI, vagy TDI.

Van nálunk egy 2-es Golf 240LE-s PDTDI motorral és 6-os váltóval, vele kb egyet megyek, ö is 9-et megy 200-on és 14-et 400-on. De viszont elég nehéz még az is. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.