Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mondjuk nekem még nem volt olyan 4-es Golf ellenfelem, aki megszorongatott volna, legyen az GTI, vagy TDI.

Van nálunk egy 2-es Golf 240LE-s PDTDI motorral és 6-os váltóval, vele kb egyet megyek, ö is 9-et megy 200-on és 14-et 400-on. De viszont elég nehéz még az is. :blush:

Anno a szigeten összefutottam egy szerény példányal.. naiv voltam.. amikor elindúltunk, és én már a másodikba toltam, őmeg még tolta, és csak utána váltott, akkor már kezdett gyanús lenni.. jah és persze elöttem járt.. kb majd egy kocsival..

Végén kiderült, hogy a 4es dizel golf.. megokosítva... mondom és a váltás? mire az ürge.. nincs értelme az egyesnek.. 2esből indúl... :D

Link to comment
Megosztás:

Hmm. és nem ugyanilyen felnit láthattam én tegnap este newpesten a match parkolójában ugy 17:45 kor? 18 kor, mire visszamentem már nem volt ott :D

jaa de én voltam.. Burgerking powa.... én meg elötte olyan f3 körül láttalak jöttél szembe a váci utón ezerrel a belső sávba. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Na az OOOO-ról egyértelműen lebeszéltek a hozzáértők...Ezzel nincs is baj, de amikor jött, hogy akkor mi a pöcsömet vegyek...

Na akkor jött...

:lol: :D

na....

...öhöm...meg izé...

:lol: :lol: :lol: :P

A legszomorúbb, hogy tetszenek is... ;) :blush: :P

korompowa :P ha meg ilyen mögött mész, a korommérgezés adott ;) amikor szegedre mentünk jött velünk egy golf, meg egy seat mindegyik húzott diesel volt, kormoltak mint az állat, és nagyon jól mentek ;)

Link to comment
Megosztás:

jaa de én voltam.. Burgerking powa.... én meg elötte olyan f3 körül láttalak jöttél szembe a váci utón ezerrel a belső sávba. :blush:

Ez így volt... siettem.. :irul-pirul 14-15 közötti belépönk volt Van Goghra,és még telcsi kártyát is akart venni :lol: Bár ha a pláza után(befelé nézve) akkor már megvolt a kártya.. Mindenesetre igyekeztem, mert utána még melóztam is este.

De azért nem ezerrel mentem.. csak úgy 50-100-között.. :D

Barinőm értékeli.. én inkább unatkoztam.. ;) (festmények)

ui: amikor láttalak, akkor mentem le melózni.. (újp.központ.. ott melozok :lol:)

Link to comment
Megosztás:

kulturember ;)

én sajnos kihagyam, de nagyon bánom :blush: :lol:

Sajnos nem vok az.. bevallom olyan nagyon nem érdekelt.. nem mondom, volt pár érdekes, és jó kép. de nem zaklatott fel nagyon.. :D

Viszont ha nagyon akarod,még meg tod nézni.. elsejéig van...

Link to comment
Megosztás:

xe-ből nincs klímás most sajnos.Igazán astra caravan se nagyon van pesten,nagyrészük vidéki.Ma megnéztem egy párat,de egyik se igazán tetszet.Már megfordult a fejemben hogy mi lenne ha vectra lenne :blush:

de b vectra nem? Mondjuk a vectrábol nem volt kombi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.