Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ezt egy olyan srác árulja aki pont felnik javításával és felújításával foglalkozik. Eléggé ért hozzá és tuti h szépen meg tudná csinálni ha akarná de gondolom nem nagyon érdekli azért van ilyen állapotban. Nekem ő csinálta az Azevek felújítását és olyan volt mintha vadi újakat kaptam volna vissza. Érdemes vele átbeszélni ha valaki meg szeretné venni. Lehet hogy olcsón kijavítaná a hibákat ha valaki komolyan megszeretné venni

Hát nem tudom Chaba.Szerintem kicsit sántit a dolog.

Ha javítással foglalkozik akkor meg pláne.

Mondom...mi is körbejártuk a dolgot és nem egyszerű.

Vmi pórszórással készült a fényezése ha jól emlékszem.

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tudom Chaba.Szerintem kicsit sántit a dolog.

Ha javítással foglalkozik akkor meg pláne.

Mondom...mi is körbejártuk a dolgot és nem egyszerű.

Vmi pórszórással készült a fényezése ha jól emlékszem.

Na mind1, lehet h igazad van.

Én nem is szemezek vele mert egyenlőre van 2 garnitúra Azev A-m :blush: úgyhogy nekem egy ideig nem lesz felni vásásrlás, meg nem is kell más féle.

Amúgy jó kis karikák azok :D

Akit meg érdekel majd rákérdez a srácnál és kivesézik a dolgot...

Link to comment
Megosztás:

Na mind1, lehet h igazad van.

Én nem is szemezek vele mert egyenlőre van 2 garnitúra Azev A-m :blush: úgyhogy nekem egy ideig nem lesz felni vásásrlás, meg nem is kell más féle.

Amúgy jó kis karikák azok :D

Akit meg érdekel majd rákérdez a srácnál és kivesézik a dolgot...

Így van nem a mi dolgunk...majd a leendő tulajé.

Még jó hogy nem szemezel,az azev a szerintem klasszisokkal szebb+jobb kerék! ;)

Link to comment
Megosztás:

Látod Tom...lehet, hogy a mi kocsijaink ezért vannak épp szerelőnél... :D ;)

Valamit valamiért. :lol:

Remélem év végén azért legalább a szopás.hu domaint megkapom ingyen... :blush:

Bár azért te ezekkel a 15000km-ként motorgenerálos dolgokkal még viszonylag stabilan tartod az első helyet.

Még a Coupegyereknek volt egy gyenge próbálkozása idén a Corsával, de az inkább csak játék volt... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valamit valamiért. :D

Remélem év végén azért legalább a szopás.hu domaint megkapom ingyen... :blush:

Bár azért te ezekkel a 15000km-ként motorgenerálos dolgokkal még viszonylag stabilan tartod az első helyet.

Még a Coupegyereknek volt egy gyenge próbálkozása idén a Corsával, de az inkább csak játék volt... ;) :lol: :lol:

:lol: :lol: :P Remélem ennél már csak jobb lehet....

Link to comment
Megosztás:

Még a Coupegyereknek volt egy gyenge próbálkozása idén a Corsával, de az inkább csak játék volt... :blush: :D ;)

Hát egyenlőre erősen, magamének tudom a fenti domaint...

A Coupét meg hagyjuk...gyermeteg, amatőr próbálkozás volt...bár megjegyzem, először azt hittem, te sem veszed komolyan de azért látom minden igyekezeteddel azon vagy, hogy hátha összejön valami baki...a Turbós Cali azért nem rossz alany... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

bár megjegyzem, először azt hittem, te sem veszed komolyan de azért látom minden igyekezeteddel azon vagy, hogy hátha összejön valami baki...a Turbós Cali azért nem rossz alany... :D ;)

Hát látod a gyári teljesítmény meg sem kottyant neki, úgyhogy phase 3 mester segítségét kértem. :blush: :lol:

Hajrá gyári csúcs 4,4 báron. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Persze Cooler nélkül, viszavett benzinnyomással... ;)

Egy próbát megér... :lol:

Egyelőre megelégszem a Te teszteredményeddel. :blush:

Jó lenne tudni egyébként, hogy mi volt az oka. Ezek szerintem nem az inkenktor hagyot ki, hanem valószínűleg ennyit tud. Ellenbenámbár akkor meg az AFR-nek kellett volna szólnia, nem? :D

Link to comment
Megosztás:

cooler van,csak csúcsok nincsenek,de azért így se rossz ;)

Az a baj, hogy legbelül én is érzem benne a fantáziát. :D

Nem hallottam, hogy szólt volna...de majd megkérdezem...lehet, hogy azért nem szólt mert telefonáltam közben, és nem akart zavarni.... :blush:

Még jó hogy kivetetted a Caliból... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

kicsit vakmerő dolog ám már Phase3 esetén is, és fölötte meg pláne gyári dugókat és hajtókarokat terhelni...

A vakmerő dolog inkább az volt amit le is írt

Nem a 200 volt a baj, hanem, hogy alacsony fordulatról padlóztam le, ilyenkor hatalmas az overboost...még akár 1.8 bar is lehet sokáig...

na valszeg ezt nem komálta... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tom a hozzászólásával olyan döbbenetet keltett h nem mer senki írni mert fél h eltörpül Istenkirálykálibrás :D barátunk mellett ;) :lol: :lol:

télleg rég láttuk Lurdynál, mi van vele kigyorsult a világból a jövőbe(nem De Lorean-nak becézik????)

Elvagyok :blush:

Link to comment
Megosztás:

Tom a hozzászólásával olyan döbbenetet keltett h nem mer senki írni mert fél h eltörpül Istenkirálykálibrás :lol: barátunk mellett :lol: :P :P

télleg rég láttuk Lurdynál, mi van vele kigyorsult a világból a jövőbe(nem De Lorean-nak becézik????)

Elvagyok :lol:

A legutolsó Lurdyt hagytam ki... :D ;)

De a többi igaz. :blush: :lol: ;) :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.