Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ne fossá! Meg van melyik a szar? Ha igen ki kell azt az egyet görgőzni és kész 3 4 pénz nem sok azért, hogy ne rázza szét a futóművet. Ha meg most erre sincs pénz akkor eljársz vele így egy darabig még aztán majd ha lesz kedv jöhet a felujítás. Jobb helyeken megoldható a nagyobb károsodás nélküli javítás is. Aztán egyszer majd le lesz szinterezve vagy festve. Attól még lehet használni, hogy nincs lefestve.

ha még 1 ütne akkor nem lennék elkeseredve,de mind a 4 sz@r abból 2 nagyon.tehát mindegyiket meg kell csináltattni.

Link to comment
Megosztás:

Az megint alaphangon egy huszas... :D ;)

Pont ez a bajom nekem is.+ festeni se ártana akkor mert úgye eléggé oda van az is,ráadásul a gumi se hiszem hogy kibír a sárgán 1 nyárnál többet.Ráadásul ahhoz hogy jól mutasson a gsi-n kellene legalább egy 3 centis nyomtávszélesítő is.Ha ezt mind össze adom kintről rendelek valami brutális peremes felnit gumival.Ha ezt tudom biztos nem veszem meg az RH-t mert az enyémen még annyira nem is tetszik.Viszont a kéken meg jól mutat... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nekem asszem most jár le majd egy hónapon belül, de én készségesen befizetem az éves rendes

tagdíjat. Nem vág földhöz ez az évi 5000Ft. Azt mondjuk nem igazán értem, hogy 1500Ft-on mit

kell problémázni, nem szociális segélyből tengődünk ugye...

Ha valaki akar jönni Blitz-re, ott már be is jön a különbség... már ha anyagias oldaláról nézzük a dolgot. :D

Hát nem pénzről van szó,de ezt majd kifejtem holnap Pistának! ;)

Látom,hogy vannak még "elvakult" tagok,akik nem látnak be a színfalak mögé... :blush:

Link to comment
Megosztás:

ha még 1 ütne akkor nem lennék elkeseredve,de mind a 4 sz@r abból 2 nagyon.tehát mindegyiket meg kell csináltattni.

én még mindig csak azt tudom mondani h nálam nem is rázott és nem is lazult ki egy csavar se(3 hónap alatt) mostani ronal ráz de az is csak 80-120 között ......

Link to comment
Megosztás:

én még mindig csak azt tudom mondani h nálam nem is rázott és nem is lazult ki egy csavar se(3 hónap alatt) mostani ronal ráz de az is csak 80-120 között ......

Az első perctől rázott,a csavar egyszer se lazult ki,csak azt hittem hogy a rövid csavar miatt ráz.

Link to comment
Megosztás:

Nem puhák csak szerintem elég rég lehettek görgözve :blush:

Szerintem még apszolút nem voltak görgözve, mert én elsö tulajtól vettem kint Németországban, ott meg nem divat görgöztetni.

Mikor hazajöttem, meg is voltam lepödve, hogy itt mik vannak... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

egy gsi astrás srác, balatonról nagyon szeretné a bőrőmet elvinni az autómból...szerintetek odaadjam? ...

mert az árkülönbségből lehet kapna új kuplungot az autóm vagy a váltót helyre rakatnám és akkor végre nem a ház előtt állna hetekig mint most is épp...

ez az egyetlen érdeme az auómnak hogy bőrös de sosem fog menni ha így haladok, akkor meg hiába bőrös ha egyhelbyen áll...

...most hezitálok...

a srác hónapok óta hivogat miatta...ö volt az elsö jelentkező anno ... :f

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.