Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megfordult a fejembe.Az a gáz az egészben hogy ő úgy kérte vissza az autót ahogy elvittük tőle.Azóta kikerült belöle az összes üveg,az ajtókéder gumik,az összes zár,az ajtó keretről a gumi körbe.Neki végülis csak a lökösöket kell felraknia,a tetősínt a kilincseket,és az első hátsó szélvédőt visszaragasztani.Na ezek közül szinte mindegyiket meg tudom csinálni,csak a ragasztást nem :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

.....Viszon akkor vissza kell alakítani a kupuffhoz a leömlőt, computert, kábelezést...szal van vele macera...

Ha veszel egy komplett Cali motort mindenestöl, akkor az max 100e és nem kell igazán semmit kábelezni, a leömlöt meg fél óra alatt megcsinálja egy kipuffos.

Link to comment
Megosztás:

Látod Anti... ezért vagyok parás a lakatolással kapcsolatban. Naplopók!

A lakatolást viszont szépen megcsinálta,a hátsó ajtóm az nagyon szép lett.

Csak teljesen szétszedni nem volt kedve,pedig az üvegek kivétele úgy hogy az életemben nem is láttam még ilyet kb 20perc volt.

Link to comment
Megosztás:

Na kinyomoztuk...

Aki tom GSI-jét megvette, ő akarja megvenni a turbót, csak kicsit furán adja elő...meg hitelre, de hív aztán eltünik egy hétre...meg ilyenek...viszont az érdekessége, hogy egy szóval sem említette Tom GSI-jét...hacsak nem az avanzsált fel MV6 hátsókerekessé... :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

A lakatolást viszont szépen megcsinálta,a hátsó ajtóm az nagyon szép lett.

Csak teljesen szétszedni nem volt kedve,pedig az üvegek kivétele úgy hogy az életemben nem is láttam még ilyet kb 20perc volt.

és szerinted képes lenne arra a műveletre amit kicsit elölrébb belinkeltem?

ha mész hozzá meg tudnád kérdezni ez ügyben?(ha igen nyomizd ki neki azt a 3 képet hogy tisztán értse miről van szó)

Link to comment
Megosztás:

Na kinyomoztuk...

Aki tom GSI-jét megvette, ő akarja megvenni a turbót, csak kicsit furán adja elő...meg hitelre, de hív aztán eltünik egy hétre...meg ilyenek...viszont az érdekessége, hogy egy szóval sem említette Tom GSI-jét...hacsak nem az avanzsált fel MV6 hátsókerekessé... :rolleyes: :mellow:

Akkor tényleg nagy GSI szakértő lehet :unsure: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látod Anti... ezért vagyok parás a lakatolással kapcsolatban. Naplopók! elbaszarintják... egyszerűen nem merek rájuk bízni egy ilyen nagyságrendű szélesítést... tuti hogy csálén állna vagy valami gebasz lenne vele.

(Megtanulom hogy kell és megcsinálom magamnak)

És képzeld nem ajánlottam neki...magától rálelt ugyanarra a fényezőre meg lakatosra aki az enyimet csinálta... :rolleyes: :mellow: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

és szerinted képes lenne arra a műveletre amit kicsit elölrébb belinkeltem?

ha mész hozzá meg tudnád kérdezni ez ügyben?(ha igen nyomizd ki neki azt a 3 képet hogy tisztán értse miről van szó)

Erre Én is azt tudom mondani mint az Anti....Nem jó dolog ajánlani valakit,mert ha nem lesz olyan mint amilyet Te szeretnél akkor engem fogsz okolni miatta. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na kinyomoztuk...

Aki tom GSI-jét megvette, ő akarja megvenni a turbót, csak kicsit furán adja elő...meg hitelre, de hív aztán eltünik egy hétre...meg ilyenek...viszont az érdekessége, hogy egy szóval sem említette Tom GSI-jét...hacsak nem az avanzsált fel MV6 hátsókerekessé... :rolleyes: :mellow:

Nem a haverja?

Hogy hívják?

Link to comment
Megosztás:

Most konkrétan nem a fényezővel van a gond,ő kiválló munkát végez.A lakatos viszont elmehet a p@csába.1hete nem volt hajlandó szétszedni a tükröt,meg kiszedni az ajtókból az üveget,de arra volt ideje hogy 80helyett 90 legyen a pénze.ja és az se baj ha már most oda adom neki :D .Kénytelen voltam Én kiszedni az üvegeket,annyira nem is volt vészes. :rolleyes:

Péntekre jó ha kész lesz viszont tényleg nagyon szépen alá van dolgozva eddig :mellow: .Remélem a festés os ennyire jó lesz.

Már annyira benne vagyok hogy lehet vissza se viszem a lakatosnak a kocsit :lol: össze rakom én.

Haló haló! Beszéltél a lakatossal, hogy menjen vegye ki az üveget? Miért nem hívsz fel engem vagy skype-n keresel, hogy mi a probléma és akkor nem kéne ugrálni. Simán kimentem volna vele elintézni az üveget. Arról volt szó és ezt a fényező is mondta az első megbeszélésnél, hogy nem kell kivenni az üvegeket! S amikor találkoztunk a Pistivel meg amikor eljöttünk a fényezötől arról volt szó, hoghy kimaszkolja nem kell kiszedni. Vagy rosszul emlékszem? :lol: :unsure: Azért valjukbe nem kell kivenni ahoz az üveget az ajtókból mert meg lehet oldani csak épp lusta spermium kiragasztani vagy nincs hozzá maszkoló anyaga mert ugye drága a papír.

Link to comment
Megosztás:

Haló haló! Beszéltél a lakatossal, hogy menjen vegye ki az üveget? Miért nem hívsz fel engem vagy skype-n keresel, hogy mi a probléma és akkor nem kéne ugrálni. Simán kimentem volna vele elintézni az üveget. Arról volt szó és ezt a fényező is mondta az első megbeszélésnél, hogy nem kell kivenni az üvegeket! S amikor találkoztunk a Pistivel meg amikor eljöttünk a fényezötől arról volt szó, hoghy kimaszkolja nem kell kiszedni. Vagy rosszul emlékszem? :lol: :rolleyes: Azért valjukbe nem kell kivenni ahoz az üveget az ajtókból mert meg lehet oldani csak épp lusta spermium kiragasztani vagy nincs hozzá maszkoló anyaga mert ugye drága a papír.

Nem beszéltem vele,mert a Bandinak többször is megigérte hogy kimegy és megcsinálja.úgyan az elején azt mondta hogy nem kell kiszedni,de mikor oda vittük akkor közölte hogy ki kell és pont emiatt fizetek 40ezerrel többet.Akkor meg már legyen megcsinálva pláne ha a Pisti is emelte az árat(Amit mondjuk nagyon nem értek,mivel kevesebb dolga volt vele mint amikor az összeget mondta).Ebbe az a szép hogy azt hiszik hogy simán lehúzhatnak mert tele vagyok pénzel,pedig ha tudnák hogy még a lakatolásra nincs is meg a pénzem :unsure: :D :lol:

Amúgy meg tényleg nem nagy meló kiszedni az üveget,és ha ezt tudom akkor már rég megcsináltam volna,mert így mégis jobb hogy a gumi alatt is ki lesz fújva.

Nem voltál itthon így hogy beszéltünk volna :mellow:

Link to comment
Megosztás:

szép lesz ha tudom hogy mit tegyek oda...

egyenlőre nemtudom mi ez az ív...

nem tud valaki csehül hogy megkérdezze nekem ezt a figurát hogy konkrétan ŐK maguk gyártották-e az íveket amit aztán felheggesztettek vagy valamelyik másik márka javítóíve ez?

ki tud csehül? :rolleyes:

Bizti hogy nem gyári a dolog mert nincsen alapozóval sem kezelve így nem adják boltba.Ez valami egyedi készítés.

Link to comment
Megosztás:

Nem beszéltem vele,mert a Bandinak többször is megigérte hogy kimegy és megcsinálja.úgyan az elején azt mondta hogy nem kell kiszedni,de mikor oda vittük akkor közölte hogy ki kell.....

Nem voltál itthon így hogy beszéltünk volna :rolleyes:

Pedig mondtam hívd fel és zaklasd mert mint tudjuk ez egy ilyen állat fajta. Vagy szólj skypen nekem és odaugrom hozzá. Csütörtökön még egésznap itthon voltam és igazán nem lett volna probléma 1 órát elvenni a munkaidőmből! :mellow: S így te sem lettél volna ideges. Bár tudtad mire készülj az Anti esetéből tanulva. Na mindegy azt mond mikor rakjuk össze azt amit együtt szedtünk ki meg mikor kell? Azért én visszavinném a Pistinek mert le van szedve az ajtó is róla + csom zár is ki lett belezve és hézagot nem igazán szeretek állítani úgy, hogy nincs a kezemben a mozdulat no meg a lökh.-kat is be kell állítani.

Link to comment
Megosztás:

Bizti hogy nem gyári a dolog mert nincsen alapozóval sem kezelve így nem adják boltba.Ez valami egyedi készítés.

sajnos szerintem sem valahonnan megvett cucc ez...

de már van kát jelöltem akit megkörnyékezek a megvalósítással.

Sőt talán olyasmi lehetőség is adódik hogy anyagárba telifújják a gépet. A srácok akik ezt intéznék ilyen fényező gépeket/kamrákat építenek meg üzemelnek be cégeknél és általuk lenne vhogy... de ez még homály, meg még lakatolás sincs sehol

Mennyi lehet mondjuk pl. egy anyagáron metálfekete?(tehát a GSI-t fedő metálfekete festék mennyiség?)

Link to comment
Megosztás:

Sőt talán olyasmi lehetőség is adódik hogy anyagárba telifújják a gépet. A srácok akik ezt intéznék ilyen fényező gépeket/kamrákat építenek meg üzemelnek be cégeknél és általuk lenne vhogy... de ez még homály, meg még lakatolás sincs sehol

Összeállítás után a tieden lenne a tesztbeállítás.. :mellow: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Erre Én is azt tudom mondani mint az Anti....Nem jó dolog ajánlani valakit,mert ha nem lesz olyan mint amilyet Te szeretnél akkor engem fogsz okolni miatta. :rolleyes:

sztem meg aki igy gondolkodik az egy elég nagy farok.....te b@sztad el? nem! pont te akartál segíteni neki...arról nem tehetsz, hogy a szaki férfinemiszerv/lusta/béna/hanyag volt...

ha emiatt valaki téged okol az bolond :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Lökös puffff le...GSI lököst helyette...

Morci jó...de direkt áll el így a géptető, vagy még nem állítottátok be?

Ja és egy 60-as ültetés... :mellow:

Vagy szolidabb ültetés (40/40) és egy szép küszöb (de nem ilyen szanaszéjjel csavart izébármi :rolleyes: )

És gsi hátsó lökös is menjen fel, mert sokat dob ha olyan szép széles (de nem ormótlan) a hátulja :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.