Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Milye aláírást találtam a saját fórumomon! :unsure:

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok!

Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok!

Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!

Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom 100x elmondani, ahová én akarok menni, ott minél többet rendelsz, annál olcsóbb lesz......

ez mindenhol így van :unsure: :wacko:

ezért célszerű úgy csinálni, hogy kérsz pl. 20-ra, 50-re, 100-ra ajánlatot, majd ez alapján tud mindenki dönteni, hogy mennyit szeretne

evidens, hogy pl. 100 db olcsóbb és akkor lehet, hogy aki kettőt kérne, kér inkább ötöt, mert adott esetben ugyanannyiba kerül, vagy csak minimálisan többe

a te módszereddel lesz egy létszámod, ahhoz kérsz ajánlatot és tudatlan maradsz

hiszen lehet, hogy kijönne olcsóbban is, mert ha látjuk, hogy pl. még 20at kell rendelni és akkor olcsóbb, akkor könnyen találunk még 20 darabra való zsét :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez mindenhol így van :unsure: :lol:

ezért célszerű úgy csinálni, hogy kérsz pl. 20-ra, 50-re, 100-ra ajánlatot, majd ez alapján tud mindenki dönteni, hogy mennyit szeretne

evidens, hogy pl. 100 db olcsóbb és akkor lehet, hogy aki kettőt kérne, kér inkább ötöt, mert adott esetben ugyanannyiba kerül, vagy csak minimálisan többe

a te módszereddel lesz egy létszámod, ahhoz kérsz ajánlatot és tudatlan maradsz

hiszen lehet, hogy kijönne olcsóbban is, mert ha látjuk, hogy pl. még 20at kell rendelni és akkor olcsóbb, akkor könnyen találunk még 20 darabra való zsét :lol:

A gondolat Uhrin Benedekje :wacko:

De így is akartam egyébként, csak egy viszonyítási alap kell...

Link to comment
Megosztás:

A gondolat Uhrin Benedekje :unsure:

De így is akartam egyébként, csak egy viszonyítási alap kell...

én inkább egszerűbben fogalmaznék: szoktam gondolkodni

minek viszonyítási alaphoz listát írni? visszaolvasol, megnézed a két korábbi listát és máris van viszonyítási alap :wacko:

Link to comment
Megosztás:

én inkább egszerűbben fogalmaznék: szoktam gondolkodni

minek viszonyítási alaphoz listát írni? visszaolvasol, megnézed a két korábbi listát és máris van viszonyítási alap :unsure:

Miért is nem te intézed?

Mellesleg nem fogot 10-20 darab pólóért telefonálgatni, ha nem tetszik ahogy intézem lehet intézni, nekem aztán mindegy ki rendezi, csak legyen póló.. azt hiszem kezd átmenni ez a pólós dolog gyerekeskedésbe...

Ja és ha olyan brutális eszed van, akkor arra miért nem gondolsz hogy ha jó az ár akkor csak kinyomtatom a listát és viszem a készítőkhöz, aztán meg szétosztásnál is jól jön...

Link to comment
Megosztás:

Miért is nem te intézed?

Mellesleg nem fogot 10-20 darab pólóért telefonálgatni, ha nem tetszik ahogy intézem lehet intézni, nekem aztán mindegy ki rendezi, csak legyen póló.. azt hiszem kezd átmenni ez a pólós dolog gyerekeskedésbe...

Ja és ha olyan brutális eszed van, akkor arra miért nem gondolsz hogy ha jó az ár akkor csak kinyomtatom a listát és viszem a készítőkhöz, aztán meg szétosztásnál is jól jön...

Várj egy kicsit, Csaba. :unsure:

Mi már túlvagyunk pár garnitúra pólórendelésen van egy kis tapasztalat. Tehát amig nincs ár addig csak körülbelüli mennyiséget tudunk mondani és ez olyan 20 db. Legalábbis viszonyítási alapnak jó. Ja, és amig nem tudjuk milyen nyersanyagra dolgoznka addig sem fognak tolongani. Meg azt is tudni kellene milyen tipusu polokat lehet rendelni (sima polo, ing, teniszpolo, ujjatlan, hosszuujjas)?

Van egy "szexciós finomságok" topik inkább azt barmoljuk szét pólózással :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.