Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Először egy ilyen projektről beszélgettünk Demóékkal, de az csak versenyre lett volna...

A Corsa, MV6, hátsókerék, moci hátul...ideális minden... :unsure:

Valószínűleg nem kicsit kéne átfaragni az autót, biztos lenne vele szívás rendesen, gondolom Christian Mählen tudna erről mit mesélni :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Tom!!!!

Csaba téged akar... :unsure:

Kap 2 autó előnyt.. és még így is kikap 3 autóval a telefonfülkéig... :wacko: És akkor szerény voltam, mégiscsak egy klubelnök.. :lol:

Persze ha lesz ma autóm, elvittem beszereltetni a motorindítós riogatót, lehet hogy beteszem majd 4.-be és távirányítóval indítom majd,, így is meglesz a 3 autó. :lol:::)::o:D

Link to comment
Megosztás:

Kap 2 autó előnyt.. és még így is kikap 3 autóval a telefonfülkéig... :unsure: És akkor szerény voltam, mégiscsak egy klubelnök.. :lol:

Persze ha lesz ma autóm, elvittem beszereltetni a motorindítós riogatót, lehet hogy beteszem majd 4.-be és távirányítóval indítom majd,, így is meglesz a 3 autó. :lol:::)::o:D

ezzel az előnnyel szerintem én kapok 3 autónyit... vagyis nagyobb a lehetősége, hogy ez lenne a vége. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.