Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha már itt tartunk nekem egyenetlen az alapjáratom... Egyébként a motor nem torpan meg, nem hagy ki a gyújtás fordulaton, terhelésnél szépen pörög, semmi gondja. Csak az alapjárattal van gáz.

Bár az én kocsim csak GSI/2. :huh:

Nekem is van iylen problemám és ha pl visszaengedem motorfékre kicsit rángatózik és apoén az hogy ezt nem mindíg csinálja :S

Link to comment
Megosztás:

5 miliszekundum? :lol: Nagyon kraftos olajpumpád van neked! :)

Pont arról tárgyaltunk, miért nem jó a gyárilag kétpólusú gyertyához tervezett gyújtásrendszerbe 4 pólusú gyertyát rakni :huh:

Igen emlékszem ám :D Nem is kell 4 polusú nekem :)

Link to comment
Megosztás:

igen a kábelek..

mikor még megvot megboldogult kadett abból áttetük ebbe és hol jobb lett hol rosszabb :huh:

a szerelő már 2hónapja igérgeti megnézi,eddig levolt szarva mert szar idő volt és ugyan mind1 h h áll a garázsba de már jönn a jóidő és kezd sörgőssé válni :lol:

Itt az idő,fel kell jönni Attihoz.Csak ne felejtsd elhozni a cuccokat :)

Link to comment
Megosztás:

Itt az idő,fel kell jönni Attihoz.Csak ne felejtsd elhozni a cuccokat :)

mani hiányvan :huh: meg ha felvisszük több a benzin pénz mint a csináltatás :lol:

multkor is 30volt a benzin és a csináltatásé ugy fizetem 22őt h benne volt 5lityó olaj+szűrő(ezek 15e szokott lenni)

Link to comment
Megosztás:

Nem esküszöm én már egyikre sem...szívtam én már mindkettővel...most fogok legjobban... :lol: :) :)

Éncsak most kostólgatom a C20XE-t a Hondán már minden csavart ismertem szinte kicsit máshangja volt tudttam milehet, és most kezdem előről :huh:

Link to comment
Megosztás:

mani hiányvan :huh: meg ha felvisszük több a benzin pénz mint a csináltatás :lol:

multkor is 30volt a benzin és a csináltatásé ugy fizetem 22őt h benne volt 5lityó olaj+szűrő(ezek 15e szokott lenni)

Tudtad hogy ha lassabban jöttök a pályán akkor sokkal kevesebbet fogyaszt az autó??????????????????? :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Na várjál csak.......fogod te még az izzót égőnek hívni ;) :) :huh: :lol:

Ahányszor ki kéne javítanod az autós társadalomban ezt a szót... készíts magadnak innivalót... :)

Nem sok ember hívja a környezetemben izzónak az égőt. :D

(keress rá a gugliban, mennyi "villanyégő"-t találsz :D )

Link to comment
Megosztás:

Ahányszor ki kéne javítanod az autós társadalomban ezt a szót... készíts magadnak innivalót... :huh:

Nem sok ember hívja a környezetemben izzónak az égőt. ;)

(keress rá a gugliban, mennyi "villanyégő"-t találsz ;) )

2 hozzászólásal elöbb írtam erre választ :D :D :lol: :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.