Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Srácok hogy lehet eltüntetni az ajtókról a díszcsík alatti ragasztót normálisanhogy ne sérüljön a festés...mivel?

Aceton ugye bukott mert oldja a lakkot... valami ötlet? vagy marad a fényező? :D

ha gyors vagy akkor a nitro higitó gyorsan lehozza, csak utánna töröld szárazra :)

Link to comment
Megosztás:

de azis oldja a lakkot nem? ja azért legyek gyors :)

nekem van egy fényező barátom, ők bent mindig igy szedték le a sérüléseket, pl lökös meghúzás. Én is meglepődtem mikor csinálta de azt mondta h egy 10 éves fény már annyira öreg, hogy nem oldja meg.... DE attól még azt mondom, hogy ne próbáld ki! :D

Link to comment
Megosztás:

nekem van egy fényező barátom, ők bent mindig igy szedték le a sérüléseket, pl lökös meghúzás. Én is meglepődtem mikor csinálta de azt mondta h egy 10 éves fény már annyira öreg, hogy nem oldja meg.... DE attól még azt mondom, hogy ne próbáld ki! :D

ok köszi azért :)

Link to comment
Megosztás:

van már konkrét kiszemelt gsi?

10-es átlag stimmolhat... de rettentsen el az én 15-ös példám városban :) kiváncsi leszek milyen lesz nekem az új motorral...

azért ha nem dugóban állsz egésznap városban hanem haladsz is, akkor 10 alatt is ellhetsz ...

Ennyi pénzért termelnie kellene a benzint ;) :P :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az első már kész autó, készen nem veszek autót csak olyat amit építeni lehet. Másrészt drága és nekem nem is annyira tetszik.

A második már szimpatikus... csak van rajta pár kiegészítő ami nekem nem kellene róla és egyből barátibb áron el lehetne hozni.

Link to comment
Megosztás:

Írtam is a sötétkék verdás srácnak egy e-mailt, kíváncsi leszek a válaszára. Alufelni nélkül szerintem el lehetne hozni... Azt úgyis el tudja adni külön, sőt még talán többet is kap érte mint így... :)

Nagyon nem fog belöle engedni,és neki sos kellene,mert kinézet aegy turbos coupet....Amíg az megvan addig árulja a kocsiját,de nem minden áron akarja eladni.....

Hidd el hogy sokkal jobb kész autóba bele ülni......Hamar el lehet tapsolni 2milkát,és észre se veszed :D

Link to comment
Megosztás:

:D :D :D :)

Nagyon nem fog belöle engedni,és neki sos kellene,mert kinézet aegy turbos coupet....Amíg az megvan addig árulja a kocsiját,de nem minden áron akarja eladni.....

Hidd el hogy sokkal jobb kész autóba bele ülni......Hamar el lehet tapsolni 2milkát,és észre se veszed :P

Link to comment
Megosztás:

Írtam is a sötétkék verdás srácnak egy e-mailt, kíváncsi leszek a válaszára. Alufelni nélkül szerintem el lehetne hozni... Azt úgyis el tudja adni külön, sőt még talán többet is kap érte mint így... :)

miert kerék nélkül akarod hasznalni !!!

nem is értem ha egy kocsit igy akarnak eladni akkor miért kell leszedetni csak azért hogy azt ö majd ugyis eladja

csak olcsobb legyen .. helyébe siman azt mondanam a kocsi igy elado és ennyiért ..

aztan aki felnit akarja meg venni leszedeti a gumit

aztan a gumira meg azt mondjak hasznalt 2 ft ot nem ér ..

Link to comment
Megosztás:

és ezt autóba is lehet építeni vagy csak polcon lehet brümmögni vele? :D

Elég terjedelmesnek néz ki. :)

MOR: a te autód meg nagyon brutál lehet... Egyszer majd megszeretném nézni valahol... A videóidat már vagy 20x láttam és még mindíg ilyen pofát vágok hozzájuk: :D :D

Ha máshol nem Blitzen majd látni fogod. De valószínű megjelenek vele majd egy-két helyen. Annyira nem is brutál. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.