Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:lol:

Erről van szó.

Árban nagyjából annyi, mint a Laci által linkelt Vectrák, amik mellesleg optikára, minőségre meg sem közelítik az E46-ot, főleg nem a 3000-es dízelmotorral. :sowwy:

Ennyi pénzért én se vennék Opelt, az tuti.

Szeretem az Opelt, de én is azt vallom, hogy a régi Opel a jó Opel!

És ez nálam max. 96-os évjáratot jelent, illtve ha létezik még ennél újabb c20XE-vel szerelt modell, akkor max addig. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Máááá most azt akarok... :lol: :lol: :P

Csak ahogy megbeszéltük még vézna a mi pénztárcánk ehhez...

Igazából nehezen tudok dönteni...(mint ahogy látszik... :lol: :P :lol: ) Nézek mindenféle autót...

A Leon bejön...mind designban (mondjuk a belsőtől nem vagyok elájulva...) de a külseje :lol:

Két verzió van...150 lovas pd amit 210le/450 nm-re lehet húzni...ez kb 9.5/14.9 es időket tud...

Cupra 1.8t benyás...250 Le körül...és most jön a meglepő adat...ezek ennyi sok pacival sem tudnak sokkal jobbat...9.8/14.7

Szal kb egyforma a két verzió...ezért azt mondatja velem a "hang", hogy dízel...

van is egy tip-top...csak szürke, és a belseje is sima sport...mondjuk át lehet kárpitozni...de nagyon szép állapotú...

ezen kívül van egy kék...csak abban meg az amúgy is szegényes belső térbe még belerúg egyet a manuál klíma...

szóval egyenlőre ott tartok, hgoy szürke...felnit rá, enyhe fólia...azt ennyi... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Nemtom mibajod a sárgával szerintem kárvajó és huzigálni is hogy mi értelme van ezeket a kocsikat - szerintem semmi. Ez a td tuning ráadásul annyira undorító, amit ezek még gyárilag is kormolnak már az se semmi, de amikor egy ilyen húzott traktor nyom egy kövéret 1500-ös fordulaton, akkor érzem hogy most ettől is 10 napot rövidül mindenki élete 1km-es körzetben, plusz 0,01 fokkal melegebb lesz jövőre.

Nem tudtam hogy kitiltották őket Tokióból de nem csodálkozom rajta.

Link to comment
Megosztás:

Nem szeretnék még egy 600.000k km-es autót... :sowwy:

hát igen, hogy Demót idézzem, erről van szó...

sajnos ezekben a dizzikben 3-600ezer benne van, ha akarod, ha nem, másképp nem éri meg megvenni, mert új korában horror az ára. ez a dilemma ezekkel a bimmerekkel, audikkal...

Link to comment
Megosztás:

Erről van szó.

Árban nagyjából annyi, mint a Laci által linkelt Vectrák, amik mellesleg optikára, minőségre meg sem közelítik az E46-ot, főleg nem a 3000-es dízelmotorral. :sowwy:

Ennyi pénzért én se vennék Opelt, az tuti.

Szeretem az Opelt, de én is azt vallom, hogy a régi Opel a jó Opel!

És ez nálam max. 96-os évjáratot jelent, illtve ha létezik még ennél újabb c20XE-vel szerelt modell, akkor max addig. :lol: :lol:

én azzal azért nem értek egyet, hogy a 3lityis dízel bimmer sokkal több minőségre, mint a 3lityis dízel vectra/signum. szebbnek szebb, ez igaz, de kinek a pap, kinek a papné. volt két bimmerem is, nem voltam elájulva tőle, az az érzésem támadt a végére, hogy rendesen be vagyok csapva. és az sem mind1, hogy 1999 vagy 2004 sztem. az új(abb) kocsi mindig pénzkidobás, ez tény, de azért nem mind1 egyáltalán. mint ahogy az sem mind1, hogy vadi új, vagy 2004-es.

sok "drága" és új opelem volt, van. vételkor mindig kiesett a bmw azzal, hogy nem tud annyit szolgáltatni annyiért, mint az opel. pedig én aztán bmw párti vagyok, és az opc-ből csakis m3-ba lennék hajlandó átülni.

Link to comment
Megosztás:

Nem szeretnék még egy 600.000k km-es autót... :lol:

Az a szomorú, hogy ebben annyi a km ami benne van és nem himi humi. Ja és a turbó sem fog egyhamar lefeküdni mert most lett nemolyan rég felujítva. De neked el sem adná mert csak elrontanád! :sowwy: :lol: Meg egyébként is neked gányolásra kell autó ez meg szép elegáns is ahhoz, hogy legyalázd! :lol:

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁ Lobo te elhiszed hoyg abból nem akarna 1000LE -őt kifacsarni?? :sowwy: :lol:

ott is megfordulna a fejében de ott már minden plusz lóerő milliókba kerül az elözö rs6 ára 96k euro volt erre a 650 pacis tuning 78.950 euro a 750 pacisról meg azt olvastam hogy 101k (sajna ez nincs az oldalon) B and B

Link to comment
Megosztás:

Máááá most azt akarok... :lol: :lol: :P

Csak ahogy megbeszéltük még vézna a mi pénztárcánk ehhez...

Igazából nehezen tudok dönteni...(mint ahogy látszik... :lol: :lol: :lol: ) Nézek mindenféle autót...

A Leon bejön...mind designban (mondjuk a belsőtől nem vagyok elájulva...) de a külseje :lol:

Két verzió van...150 lovas pd amit 210le/450 nm-re lehet húzni...ez kb 9.5/14.9 es időket tud...

Cupra 1.8t benyás...250 Le körül...és most jön a meglepő adat...ezek ennyi sok pacival sem tudnak sokkal jobbat...9.8/14.7

Szal kb egyforma a két verzió...ezért azt mondatja velem a "hang", hogy dízel...

van is egy tip-top...csak szürke, és a belseje is sima sport...mondjuk át lehet kárpitozni...de nagyon szép állapotú...

ezen kívül van egy kék...csak abban meg az amúgy is szegényes belső térbe még belerúg egyet a manuál klíma...

szóval egyenlőre ott tartok, hgoy szürke...felnit rá, enyhe fólia...azt ennyi... :sowwy:

Wazee ha rajtad múlna akkor a használtautón kötelező lenne odairni hogy kb mennyi pénzböl mit lehet kihozni az autóból és akkor mit menne 1/8 és 1/4 mérföldön. :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.