Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

PÉ lemegyek vagy feljöttök dobunk egy rekesz sört és mire elfogy perfekt PSP rulezes leszel hiszed e?? :sowwy: :lol: :lol:

De ő PhotoShop(PS)ot akar talnulni nem PlayStationPortable(PSP)-n játszani... vagy egy rekesz sör alatt mind a kettőben kiképzed? :lol:

Link to comment
Megosztás:

De ő PhotoShop(PS)ot akar talnulni nem PlayStationPortable(PSP)-n játszani... vagy egy rekesz sör alatt mind a kettőben kiképzed? :sowwy:

Végül is jogos a kérdés a rekesz sör után má mindegy mit tanulunk! :lol: :lol: :lol: PS CS2 :P

Link to comment
Megosztás:

Végül is jogos a kérdés a rekesz sör után má mindegy mit tanulunk! :sowwy: :lol: :lol: PS CS2 :P

Nekem csak türelmem nincs hozzá... egyébként nagyjából vágom... csak amikor már 3adszorra nem sikerül az amit akarok akkor nagy vörös fejjel ráklikkelek az X-re ÉS NEM MENTEM B+!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Zimát is felvilágositották látom :sowwy:

"Most hallottam tuti forrásból hogy az egressy-vezér út sarkon lévő gyalogátkelőhelynél éjjellátó kamerát szereltek fől amely a gyalogosok áthaladási sebességét méri!! Mindenki óvatosan közelítse meg az adott átkelőhelyet! Több ismerősömet megbüntették 300ezer Ft-ra!!"

Köszönjük Emese

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak türelmem nincs hozzá... egyébként nagyjából vágom... csak amikor már 3adszorra nem sikerül az amit akarok akkor nagy vörös fejjel ráklikkelek az X-re ÉS NEM MENTEM B+!!! :sowwy:

Ugyan ez volt nálam is mikor kezdtem :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lobo!!!!!!!

Megvan hol megy el a gáz a klímából :lol: ...Az egyik cső tetején lévő szelep ereszt...Remélem hogy ki lehet cserélni csak a szelepet..... :sowwy:

Csináltam róla képet is......

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gsicaravan/Kp018.jpg

http://i112.photobucket.com/albums/n171/gs...van/Kp019-1.jpg

Megkérdeznéd apukádat hogy lehet vagy sem cserélni a szelepet és hogy mennyibe kerülne ez nekem.......Biztos a szelep ereszt,mert levettem a kupakot és ott is sárga minden + áll benne az olaj.Nem mondom hogy nagyon boldog vagyok :lol:

most értem haza, apu már kidölt. Holnap megmutatom neki a képeket és megmondja mit lehet vele alkotni.

Gondolom hogy nem vagy boldog, én se lennék.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.