Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Bírom a kritikát csak nem szeretem....

Hát hogy kinek mi a szép az megint más dolog... Neked a sajátod nekem a sajátom.... :P

Mondjuk én azért ha nem is tetszik , sem mondom meg hanem elteszem magamnak de nem mondom rá aztsem hogy szép , hisz nemtudhatod kit mennyire bántasz meg az őszinteségeddel. Igazából soha nem érdekelt a másik véleménye így a tiéd sem érdekel ,érdekelt különösképp.... B) Csak egy picit "bosszantott" és nemcsak engem B) Hisz szerinted az autóm minden csak nem autó!! Érted gondolom mire gondolok, viszont elenntétben a tiéddel az enyémbe beleülök hétköznap is és nem csak mutogatni viszem! ;)

"csak nem szereted" Ott a pont. Nem az fáj neked, hogy olyan a kocsid mint amilyen, hanem az, hogy valaki megmondta róla a véleményét! Ennek inkább örülj! Mert sokan csak a hátad mögött mondta...

Akkor melyik a jobb.

Én "sajnos" ilyen vagyok. Ha megbántottalak, akkor 1000 bocs és egy anyamedve! De jobb tanulni egy negatív kritikából, mint hogy azt hidd, hogy milyen ######a minden!

Az igazság, és az őszinteség sokszor bántó, de vannak napok, mikor szembe találkozol velük!

Az autóm 6 éve mióta nálam van, minden napi használatban van! Ha úgy adódik, akkor ülök bele a családon belüli autók egyikébe! De ez a ritkábbak közé tartozik!

Képzeld, használat közbe mutogatom! Kemény mi... ;) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

"csak nem szereted" Ott a pont. Nem az fáj neked, hogy olyan a kocsid mint amilyen, hanem az, hogy valaki megmondta róla a véleményét! Ennek inkább örülj! Mert sokan csak a hátad mögött mondta...

Akkor melyik a jobb.

Én "sajnos" ilyen vagyok. Ha megbántottalak, akkor 1000 bocs és egy anyamedve! De jobb tanulni egy negatív kritikából, mint hogy azt hidd, hogy milyen ######a minden!

Az igazság, és az őszinteség sokszor bántó, de vannak napok, mikor szembe találkozol velük!

Az autóm 6 éve mióta nálam van, minden napi használatban van! Ha úgy adódik, akkor ülök bele a családon belüli autók egyikébe! De ez a ritkábbak közé tartozik!

Képzeld, használat közbe mutogatom! Kemény mi... :D B) :lol:

Meg nembántottál azt nemmondhatom csak nemismered a természetem! B) És így elsőre elég bátor dolog sőt sztem egyenesen pofátlanság más autóját Fikkantani! Nálam 4 hónapja van az autó szal még nem álltam neki az egyedi dolgoknak. És amikor oda kiugrottunk meglesni benneteket nem az autók miatt mentem inkább a társaság. Az hogy ki mint mond a hátam mögött magasról leszarom ;) És amit nekem mondanak azt is értem de azt is leszarom! ;) De komoly nemzavar a közvetlenség az más aha szar pillanatban talál meg a dolog! De hogy mondjak valamit először te is a hátam mögött pofiztál :P

Na részemről itt a nagy . Majd lessz még alkalmunk szemtől szembe diskurálni akkor megvitatjuk egy söricilin melett! :P

Link to comment
Megosztás:

Meg nembántottál azt nemmondhatom csak nemismered a természetem! B) És így elsőre elég bátor dolog sőt sztem egyenesen pofátlanság más autóját Fikkantani! Nálam 4 hónapja van az autó szal még nem álltam neki az egyedi dolgoknak. És amikor oda kiugrottunk meglesni benneteket nem az autók miatt mentem inkább a társaság. Az hogy ki mint mond a hátam mögött magasról leszarom :D És amit nekem mondanak azt is értem de azt is leszarom! ;) De komoly nemzavar a közvetlenség az más aha szar pillanatban talál meg a dolog! De hogy mondjak valamit először te is a hátam mögött pofiztál ;)

Na részemről itt a nagy . Majd lessz még alkalmunk szemtől szembe diskurálni akkor megvitatjuk egy söricilin melett! :lol:

Puszkállak, drága testvírem.... lényeg hogy jó arc vagy!!!!!!!!!!!!!! B) :P

Link to comment
Megosztás:

na a fehér sima gsi nincs már fenn a használtautón.

vki esetleg nem tudja a telefonszámot???

pedig holnap délután akartunk menni meglesni...ilyen az én formám. B)

Nem lehet, hogy elkelt? Mert nemrég fölkerült carstyling-ra az autó (1-1,5 hete kb) és akkor olyasmiket irogatott a juzer, hogy ilyen és olyan tervei vannak vele. De lehet, hogy rosszul emlékszem.

Link to comment
Megosztás:

Puszkállak, drága testvírem.... lényeg hogy jó arc vagy!!!!!!!!!!!!!! B) :D

nemá srácok ! ilyen hamar nem lehet feladni...itt több oldalas anyázásnak kellett volna mennie és a végén megmutatni h ki az erősebb....a mai fiatalokból teljesen kialudt a tűz B)

Link to comment
Megosztás:

Nem az fáj neked, hogy olyan a kocsid mint amilyen, hanem az, hogy valaki megmondta róla a véleményét!

Ezzel szerintem sokan így vagyunk.

Én is megmondtam Raynek,hogy azok a szürke körbeküszöbök csúnyák,legalábbis szerintem,mégsem harapta le a fejem,mert talán olyan hangsúllyal mondtam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.