Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Kis buzeráns krumplizabáló finn balek...Nem váletlenül utálom mind...0 az egész figura...

Egy büdös bunkó volt! B) Mindegy Honda ismét megint szarul szerepelt , pedíg nekik megy a drukkom, de nemtom mi a szart csinálnaka fejlesztők! Anyagi háttér technikai háttér is adott szal nemértem! B)

Link to comment
Megosztás:

próbáltam ma felhekkelni a hátsó toronymerevítőt, de persze miért is sikerült volna 2 csavart kicsavarani...

a gátlók tetején van dupla gumigyűrű utána egy fém tálca aztán az anya... na ha próbálom kitekerni az anyát akkor nekem minden tekeredik egyszerre még a menetes tengely is... B)

Link to comment
Megosztás:

Kis buzeráns krumplizabáló finn balek...Nem váletlenül utálom mind...0 az egész figura...

Én Sutil helyében megvártam volna és alaposan pofánvertem volna... B)

Pont ezért szeretem jobban nézni a GP2-őt,ott egyforma autók vannak és iszonyatos előzések.

Pl:

Link to comment
Megosztás:

próbáltam ma felhekkelni a hátsó toronymerevítőt, de persze miért is sikerült volna 2 csavart kicsavarani...

a gátlók tetején van dupla gumigyűrű utána egy fém tálca aztán az anya... na ha próbálom kitekerni az anyát akkor nekem minden tekeredik egyszerre még a menetes tengely is... B)

Nem próbáltad a gátló szárát lefogni?

Aszem 8-as kulcs rámegy pont.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.