Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

És lóerő maradna, vagy esetleg egy kicsivel több vagy kevesebb?

Ez nem érdekel...persze 1.4 1.6 szóba se jöhet.....Igazán nem tudom mit vennék helyette.......Esetleg 320D BMW (150LE) Vagy mondeo 2.0d(130LE) vagy 2.2D 150LE,vectra 1.9D 150LE vagy az eszemre halgatok és veszek 1-2éves autót amiben kevesebb extra van,de fiatalabb.Még nem tudom igazán,szerintem eladni se lesz egyszerű.......

Link to comment
Megosztás:

Ez nem érdekel...persze 1.4 1.6 szóba se jöhet.....Igazán nem tudom mit vennék helyette.......Esetleg 320D BMW (150LE) Vagy mondeo 2.0d(130LE) vagy 2.2D 150LE,vectra 1.9D 150LE vagy az eszemre halgatok és veszek 1-2éves autót amiben kevesebb extra van,de fiatalabb.Még nem tudom igazán,szerintem eladni se lesz egyszerű.......

Ha esetleg kiárulod, első lámpákra és toronymerevítőre vevő vagyok :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez nem érdekel...persze 1.4 1.6 szóba se jöhet.....Igazán nem tudom mit vennék helyette.......Esetleg 320D BMW (150LE) Vagy mondeo 2.0d(130LE) vagy 2.2D 150LE,vectra 1.9D 150LE vagy az eszemre halgatok és veszek 1-2éves autót amiben kevesebb extra van,de fiatalabb.Még nem tudom igazán,szerintem eladni se lesz egyszerű.......

MX-5? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Redi!

Toldat fent van már? Nekem is ilyen kb. 1 éve le is van fújva, de nem mertem felrakni :rolleyes: ;)

Ez a toldat egy sz@r. Ott gubbaszt a nappaliban becsomagolva, egész nap nem csinál semmit csak bámulja a tv-t és b@szik elmenni műanyagoshoz meg fényezőhöz.

Link to comment
Megosztás:

Ez a toldat egy sz@r. Ott gubbaszt a nappaliban becsomagolva, egész nap nem csinál semmit csak bámulja a tv-t és b@szik elmenni műanyagoshoz meg fényezőhöz.

Mondtam Én hogy ez lesz...Majd jövöre ilyenkor talán megunja a tv-t és elmegy műanyagoshoz :rolleyes: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Elég szomorú hogy emberek attól teszik függövé kit engednek ki hogy milyen autóban ül......Ez sajnos magyarország :lol:

Nálunk nagy az előítélet sajnos és pl ha valaki A8-al jár az mindjárt lopja a pénzt. :lol:

Az elsőfelével egyetértek igen vannak fiatalok akik azthiszik! ;) De hogy én nemengednélek ki csakmert "Szar" BMW-d van arra mérget vehetsz! ;) :P Nekem a BMW vel semmi bajom nincs,,,, szerintem az vesz BMW-t akinek feltűnési viszketegsége van! És idenézzetek nekem ilyenre is tellik stílus , psze tisztelet a kivételnek! B) És hogy ki a csíra és kinem azt nemtudom de ahogy beszélsz így a Honda és a WV fóromun van társaság szal ott is vannak kivételek de a legtöbje könnyen lefikkantja akár opelt akár egy más autót , és amikor összeakad egy GTI meg egy GSI pl akkor van a meglepi! De tudod mit , nekem volt WV-m is meg Hondám is de aztmondom ilyen jó autóm sem műszakilag sem minőségre nemvolt! Én szeretem az Opelt :D

Nem lefikkantom a Gsi-t má bocsácsá meg. (de azt hiszem nem is ezt írtam). Talán a GTE D Kadett után a 2. leg Go-Kart-osabb feelingű autóm volt. Hanem arról beszélek, hogy azonosítanak a kis senkiházi majmokkal akik 1000-el közlekednek mindenhol, a zebrát nem ismerik (mondjuk azt mások sem :rolleyes: ) meg egyéb dolgok amit nóóórmális ember nem tesz. Persze én is voltam meg vagyok is állat de tudom hol lehet és hol nem. Ezek emberi tulajdonságok és nem az autó teszi első sorban. Én nem azért vettem BMW-t mert fel akarok tünni. Ok? De elmesélem, hogy tudd te is. Másik munkám lett ahova kellett egy nem csiliárd éves bármikor baja lehet autó. Másodszor elegem lett az állandóan ráköltök történetekből. Abban szerintem te is egyet értesz, hogy ezek az autók mindennapos használatban igen is kopnak és nem is kicsit. Koni + ültetésnél éves szinten kellett szilenteket cserélnem. Minden év elején fényező javította az éves tacskós kocsik és egyéb hibák kijavítását. A sárvédő ív (ami vételkor javítva lett)eladás után 1 - 1,5 évvel kezdett oda lenni. A diffije szintén megMihájlott. Vagyis ha megtartom megint költök rá. Ebből nekem elegem lett. Vettem egy autót ami 4-éves volt akkor és csak a szépítésre költök nem pedig az újraélesztésre. Persze a BMW-vel is belefutottam az első hónapban egy nagyobb összegbe de azóta elmentem vele közel 50,000km-t és csak szűrőket és olajat cserélek ill. élvezem. Kopp Kopp Kopp. :lol:

"Xray date='2008-07-01 - 16:01' post='394793']

A BMW vel nekem sincs bajom én arra gondoltam, hanem hogy ki vesz olyat :P"

Itt pedig ne azonosítsuk az embert az autó márkával.

Link to comment
Megosztás:

Amióta BMW van azóta az első mp-től kezdve csak indexelni kell és beengednek bármilyen szituban. A GSi-vel nem volt ez így itthon.

Viszont az omegával szintúgy megvan ez a feeling ;) Nem kell hozzá drága kocsi, csak sok nehéz vas, attól félnek az emberek! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem lefikkantom a Gsi-t má bocsácsá meg. (de azt hiszem nem is ezt írtam). Talán a GTE D Kadett után a 2. leg Go-Kart-osabb feelingű autóm volt. Hanem arról beszélek, hogy azonosítanak a kis senkiházi majmokkal akik 1000-el közlekednek mindenhol, a zebrát nem ismerik (mondjuk azt mások sem :rolleyes: ) meg egyéb dolgok amit nóóórmális ember nem tesz. Persze én is voltam meg vagyok is állat de tudom hol lehet és hol nem. Ezek emberi tulajdonságok és nem az autó teszi első sorban. Én nem azért vettem BMW-t mert fel akarok tünni. Ok? De elmesélem, hogy tudd te is. Másik munkám lett ahova kellett egy nem csiliárd éves bármikor baja lehet autó.

Viszont aki azonosít a gsi-ben a lakótelepi hülyegyerekkel az ugyanúgy azonosít a bmw-ben a számlagyáros, hülyekopaszaggresszívállattal ;)

Link to comment
Megosztás:

Nálunk nagy az előítélet sajnos és pl ha valaki A8-al jár az mindjárt lopja a pénzt. :lol:

Nem lefikkantom a Gsi-t má bocsácsá meg. (de azt hiszem nem is ezt írtam). Talán a GTE D Kadett után a 2. leg Go-Kart-osabb feelingű autóm volt. Hanem arról beszélek, hogy azonosítanak a kis senkiházi majmokkal akik 1000-el közlekednek mindenhol, a zebrát nem ismerik (mondjuk azt mások sem :rolleyes: ) meg egyéb dolgok amit nóóórmális ember nem tesz. Persze én is voltam meg vagyok is állat de tudom hol lehet és hol nem. Ezek emberi tulajdonságok és nem az autó teszi első sorban. Én nem azért vettem BMW-t mert fel akarok tünni. Ok? De elmesélem, hogy tudd te is. Másik munkám lett ahova kellett egy nem csiliárd éves bármikor baja lehet autó. Másodszor elegem lett az állandóan ráköltök történetekből. Abban szerintem te is egyet értesz, hogy ezek az autók mindennapos használatban igen is kopnak és nem is kicsit. Koni + ültetésnél éves szinten kellett szilenteket cserélnem. Minden év elején fényező javította az éves tacskós kocsik és egyéb hibák kijavítását. A sárvédő ív (ami vételkor javítva lett)eladás után 1 - 1,5 évvel kezdett oda lenni. A diffije szintén megMihájlott. Vagyis ha megtartom megint költök rá. Ebből nekem elegem lett. Vettem egy autót ami 4-éves volt akkor és csak a szépítésre költök nem pedig az újraélesztésre. Persze a BMW-vel is belefutottam az első hónapban egy nagyobb összegbe de azóta elmentem vele közel 50,000km-t és csak szűrőket és olajat cserélek ill. élvezem. Kopp Kopp Kopp. ;)

"Xray date='2008-07-01 - 16:01' post='394793']

A BMW vel nekem sincs bajom én arra gondoltam, hanem hogy ki vesz olyat B)"

Itt pedig ne azonosítsuk az embert az autó márkával.

Hát a költekezést ne is mond a hondámra 40000 km alatt 3 motorgenerál / db 150-160 ezer ft volt szal tudom én hogy mire gondolsz! ;) De a GSI vel még is más a tapasztalatom annak ellenére hogy ez is öreg autó! Psze költök erre én is nemtagadom le , én is minden nap használom ezért nem lessz ez se tuningolva sem leültetve a szügséges jódolgokat megkapja és megy :lol:

Ne vegyük egy kalapalá mán az emböröket. Csíra Opelesek. :D

És akkor ne azonosítsuk az embert az autó márkával. :P

Amúgy szegény 528 as BMW-t nagyon megsírattama 6 os uton a multkor, történetesen egyik barátomé! Letapostam a pedált és seholsem volt és megkérdezte mivan az opelben én csak ennyit mondtam hogy a gyári 151 LE semmi más :lol: Ezt most csak úgy nem lenézem csak úgy jólesett !

Link to comment
Megosztás:

Ez a toldat egy sz@r. Ott gubbaszt a nappaliban becsomagolva, egész nap nem csinál semmit csak bámulja a tv-t és b@szik elmenni műanyagoshoz meg fényezőhöz.

Én befaragtam magamnak passzosra, de ragasztani nem akarom. Csavarosra szeretném megoldani.

Amúgy addig nincs gond még sört nem kér :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Viszont aki azonosít a gsi-ben a lakótelepi hülyegyerekkel az ugyanúgy azonosít a bmw-ben a számlagyáros, hülyekopaszaggresszívállattal :lol:

Éppen most mondta Tomi, hogy munkát váltott, hát asszociációt is kellett... :rolleyes: ;) ;)

(Tomi, csak vcczültem, nem ám megsértődni! :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.