Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amúgy én azt komolyan kérdeztem, de komlytalan választ kaptam :lol: Mindegyvégül ígysem úgysem tudttam felmenni közbejött egysmás sajna! Majd legközlebb! Psze akkor majd Vasárnapra kérdezem.. és akkor Písta lehet csütörtököt mond! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van benne jópár hiba, olyan is, ami esetleges félreértéseket okozhat. Ha gondoljátok, javíthatom.

Ha megtennéd nagyon hálás lennék......A használtautó szöveg legyen az alap.....Úgy kellene hogy a lényeg legyen benne mert a mobile.de csak 1000 karaktert enged.......Elöre is köszi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha megtennéd nagyon hálás lennék......A használtautó szöveg legyen az alap.....Úgy kellene hogy a lényeg legyen benne mert a mobile.de csak 1000 karaktert enged.......Elöre is köszi :lol:

Na ottmár lessz aki megtudja fizetni a minőséget! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ottmár lessz aki megtudja fizetni a minőséget! :lol:

Szerintem itthon se azzal van a gond hogy megtudják vagy sem....Inkább az emberek gondolkodásával.....De amíg Te is azt hszed hogy olyan a kocsid mint az enyém csak tuningmentes,ezért kerül többe,addig nem várok mást a többiektől sem :D

Már van B tervem is :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

De amíg Te is azt hszed hogy olyan a kocsid mint az enyém csak tuningmentes,ezért kerül többe,addig nem várok mást a többiektől sem :lol:

Na itt most nemtudom eldönteni hogy engem szaroztál le vagy az autóm vagy esetleg minketőt??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Namostmár nemértem! :lol: Mindegy, remélem megkapod az árát és még mindíg aztmondom: Ha lenne ennyi pénzem az autódra AND tetszene maga a Caravan akkor elhoznám! :lol:

nekem sem esik le a kárpit sem csírázik a krumpli sem búza nincs büdös a kocsiban és nincs parizel sem az ülés alatt! :lol: :lol: Viszont ami nincs az enyémba az a tuning! De ja ez az ország már csak ilyen! ja és a festésem sincs oylan mint a tiéd ez is igaz! ezért ér az enyém harmad annyit! :lol: :D
Link to comment
Megosztás:

Ezt tartom a mai napíg, mert ez így is van,,, csak azért írtam mert ezeket írtad te is hogy neked nem esik le a kárpit stb stb nos nekemsem esik le és a többisem tényleg és lehet másnak sem ... de a te autód nem ezért ér többet és én erre értettem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt tartom a mai napíg, mert ez így is van,,, csak azért írtam mert ezeket írtad te is hogy neked nem esik le a kárpit stb stb nos nekemsem esik le és a többisem tényleg és lehet másnak sem ... de a te autód nem ezért ér többet és én erre értettem... :lol:

Azért nézd meg kinek írtam..... :lol: Én meg még miníg azt mondom hogy mivel ha Te így gondolkodsz,addig miért várjam el idegen emberektől hogy 2.5x drágábban vegyenek ugyanolyan autót......Az már más kérdés hogy a lakatoláson és fényezésen felül még legalább 60-70e költöttem mindenféle patentra meg csavarra hogy szinte minden új legyen,ezeket senki se fogja értékelni sosem.....Mint ahogy itthon azt sem hogy tényleg 177e km van benne,és azt se fogják hogy szinte apróbb sérüléseken kivül nem volt szilánkosra törve a kocsi...Ebböl az egészből elég sokat tanultam.Ebben az országban semmire se érdemes vigyázni,és költeni se,mert soha senki nem fogja értékelni azt........És ez nem a pénz miatt van,hanem amíg van olcsóbb addig úgy is azt fogják elvinni.Gondolom a kék caravanos is azért szúrta most be a kocsija hirdetését 150e olcsóbban mint az enyém mert úgy gondolja ha valaki ilyet keres akkor az övét fogják megvenni.....És milyen igaza van.......

Csináltam pár képet,milyen lett tetősín nélkül.......

DSC03095_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC03108_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC03114_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC03085_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

No István, értem a te szemszögedből való hozzáállást,,, de még mindíg nem vagyunk egy hullámhosszon :lol: Enyémsem volt szilánkosra törve... a gyári fényezése van mondjuk ezt látni is hogy az már nem olyan fitt mint a tiéd. Enyémben 320 ezer van és pl a blokk megsemvolt bontva ottvan a hengerfejtömítésen rajta a GM logo és a cikkszám! És ez garantáltan lehet ennyi egy 16 éves autónál! Amia tiédnek az erénye : Új müanyag felfogatások bolhák stb... Sportülések , biztonságiöv,,, zsír ujj fényezés a polírozott RH felók+jó gumik , toronymerevítő , Chip , sportfutómű és az fiatalabb mint az enyém pár évvel.

De az hogy én nemcseréletm ki fél autót, mégsem esik szét sem jön le sem esik le semmi! A tiéd azért ennyi, amit a fentiekben leírtam.. ha ezek nem lennének nyilván nem ennyibe kerülne! Így értem éna véleményem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.