Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

sztem ha minden stimmel, jó vétel nagyon. ami nem stimmelhet, 1. hogy lehet ilyen átverős lehúzós kamu kocsi, 2. hogy a mocileírásban nem találni, hogy dugók, stb. cserélve lettek-e. 310LE-höz az szinte kötelező - lásd az én gépemet. viszont ha tényleg EDS fáze-3, akkor inkább 270-280LE, az még talán éppen elmegy gyári belsővel, ha be lett a program lőve rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Haverja eladja az eperszínű gsi-t akkor ő is? :lol: :lol: :lol:

Amúgy ez a kocsi annyit nem ér, max 900-t :D

cirka annyiért lehetne eladni ... max 1m a legvége amit még megadnanak érte ..

én is 990ért akartam felrakni .. és 900 körül eladni xe vel ....

de nem adom és megcsinalom bele a lettet is ha 1x rendbe jövök anyagilag .. vagyis soha :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

cirka annyiért lehetne eladni ... max 1m a legvége amit még megadnanak érte ..

én is 990ért akartam felrakni .. és 900 körül eladni xe vel ....

de nem adom és megcsinalom bele a lettet is ha 1x rendbe jövök anyagilag .. vagyis soha :lol: :lol: :lol:

sonique, mit kell akkor csinálnom a BC-vel, hogy jó legyen?

Link to comment
Megosztás:

Sikerült elolvasnom a heti lemaradást. Szonik remélem visszakukkantottál az eladóhoz... Laci örülök hogy megy a vackod látom szereted dugózásra használni :lol: A Polisor kurv@jó volt. Lanti velkámbekk!

Akik előző szombaton voltak Siófokon azok nem voltak messze tőlem légvonalban, ugyanis Csopakon nyomtuk. Az idei Euróa Kupán és Egyben Magyar Bajnokságon ezúttal csak a 3. helyre futotta, de azért jót vitorláztunk.

Prepare 2 Bliccvíkend..

Link to comment
Megosztás:

Sikerült elolvasnom a heti lemaradást. Szonik remélem visszakukkantottál az eladóhoz... Laci örülök hogy megy a vackod látom szereted dugózásra használni :lol: A Polisor kurv@jó volt. Lanti velkámbekk!

Akik előző szombaton voltak Siófokon azok nem voltak messze tőlem légvonalban, ugyanis Csopakon nyomtuk. Az idei Euróa Kupán és Egyben Magyar Bajnokságon ezúttal csak a 3. helyre futotta, de azért jót vitorláztunk.

Prepare 2 Bliccvíkend..

Szia!!! :lol: Megkaptad a PÜ-t?:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.