Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az elöttem lévő astrás okoskodott 20e forintja bánja...gondolom legközelebb csendesebb lesz...Ha a kezébe van a forgalmid és elkezdi körbe fényképezni a kocsidat akkor szerintem akinek van egy kis esze az csendben marad és nem kötözködik.......

De kinek van itt normális autója?????Egyébként nem panaszkodhatok,mert elengedtek.......Én úgy gondolom hogy 1800ft 3 évre azért hogy ne kössenek bele ebbe megér ennyit......

Ez teljesen így van ha normálisan viselkedsz velük ők sem bunkók, persze kivétel mindíg van. 1800ft viszont csak az EÜ doboz hogy abba ne kössenek bele, de ezen kívűl hány dologba kötöttek bele nálad? Mindegyikünk tudja szerintem, hogy hiába van igényesen megépítve egy autó, akkor is álltalában előbb büntetnek meg téged vagy engem mint pl egy olyat akinek a moci csere óta a kábelek a sárvédőn keresztűl mennek az utastérbe, márha felrakták azóta a sárvédőt meg stb.

Link to comment
Megosztás:

az oké hogy mondjuk izzókészlet legyen hisz jó ha tudja az ember hogy motoros vagy autós jön szembe ...

a zsiga meg trabi korában még oké is volt, de valahogy nehezen tudom elképzelni anyumat, amint padkán állva kiszereli a punto egyik lámpatestét izzócseréhez - egy kerékcserét megold, de a mai autók világítása már nem feltétlenül "felhasználóbarát"

szerk.: bocs a duplázásért, lassú a wap <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez teljesen így van ha normálisan viselkedsz velük ők sem bunkók, persze kivétel mindíg van. 1800ft viszont csak az EÜ doboz hogy abba ne kössenek bele, de ezen kívűl hány dologba kötöttek bele nálad? Mindegyikünk tudja szerintem, hogy hiába van igényesen megépítve egy autó, akkor is álltalában előbb büntetnek meg téged vagy engem mint pl egy olyat akinek a moci csere óta a kábelek a sárvédőn keresztűl mennek az utastérbe, márha felrakták azóta a sárvédőt meg stb.

Ebben igazad van,de ha látják hogy betartod a szabályokat,és normálisan viselkedsz akkor elengednek.......

Link to comment
Megosztás:

Sötétben (mert mikor máskor veszed észre?) még a '94-es Szusiban is kacifántos az izzócsere. Akkor milyen lehet egy sz@rrá gyömöszölt motorterű modern pöcsköszörűn?

Erre a legjobb példa mikor egyik pénteken egy csaj megkérdezte tőlünk hogy tudjuk e a Renault (Megan talán Sport volt) -ba hogy kell ízzót cserélni. Hát asszem Lifi mondta meg a tutit, a kerékjárati ívben van egy műanyag ajtó amit ki lehet nyitni és ott kell felnyúlni a lámpához, nagynehezen úgy kiveni az izzót hogy nem látod mit csinálsz mert a kezed is épphogy befér a keréknél és utána a jó izzót berakni. Na ez az okos találmány, ennél talán jobban csak akkor lehett volna elbonyolítani hogyha a csomiajtó kinyitása is kelett volna az első izzó cseréjéhez. Na mind1.

Link to comment
Megosztás:

Hát ja csak akárhogy nézzük jó persze ezt ők nem tudják, de mi álltalában csak nézni megyünk a gyorsulókat és tök kultúráltan viselkedünk, ezért is zavar ha minket ba.zogatnak.

Nem csak minket baszogattak...Muháékat is megállították,azért sem jöttek fel.....de ez lényegtelen.Mostantól megint a kékkel megyek péntekenként :D :huh: <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Mert nem sárga! <_<

Én a társaság miatt járok ki.......De az se állapot hogy nem megyünk sehova mert attól fosunk hogy milyen következményei lesznek...A kékbe beférünk 4en is,abba nem tudnak belekötni....... :D :D Meg ott van Lifi hondája azzal is lehet menni.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én a társaság miatt járok ki.......De az se állapot hogy nem megyünk sehova mert attól fosunk hogy milyen következményei lesznek...A kékbe beférünk 4en is,abba nem tudnak belekötni....... :D :D Meg ott van Lifi hondája azzal is lehet menni.... <_<

Előbb utóbb csak lesz valami jó hely ahová nem járnak majd a rendőrök! :huh:

Bár sokan már szombaton járnak ki, sehol egy rendőr!

Link to comment
Megosztás:

Előbb utóbb csak lesz valami jó hely ahová nem járnak majd a rendőrök! <_<

Erre egyre kevesebb esélyt látok.....Mindenhol ott vannak...hamarabb mint mi.Ami a vácin van az se egyszerű.Sikerült megölni a péntek estét.A lurdyba szinte annyian vannak pénteken hogy alig lehet parkoló helyet találni.......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.