Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na tévedttem 9000 Ft! :huh:

ehehe

ugyanezt néztem közben, csapágy van 7.550-ért is zeger-ekkel, SKF...

holnap lesz pár telefonom asszem

kösz Laci! <_<

egyébként kiméregettük a kasznit a csókával (kicsit amatőr fíling a műhely, de régóta csinálja, lelkiismeretes (nek tűnik...)), hogy alapjaiban elb@szta-e az előző kasznis, de nem, faxa, úgyhogy nyakló nélkül költök a kocsira mosmá...így 1.8 misi után... :D

katalizátorral egész kultúrált lett, bár nem annyira pörgős, és néhány pacit vesztett is szerintem, a hétköznapokban egyértelműen jobb.

beültem mellé a jobbegybe mikor kipróbálta - más a kormány mögül, megszoktam már, de megy ez, nem kicsit :D

Link to comment
Megosztás:

ehehe

ugyanezt néztem közben, csapágy van 7.550-ért is zeger-ekkel, SKF...

komplett agy van 29ért bakker

holnap lesz pár telefonom asszem

kösz Laci! <_<

Nincs mit igazán , nehagyd magad átbaxni... mert maga a kerékcsapágy csere sztem nem egy nagy meló de ezek a köcsögök az anyagon behozzák a nemnagy meló deficitjét! :D 21 ért már lecserélem mindketőt ! De én felhínám a csergőt is mert ott van kedvezményünk is! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köllene egy kis segítség, főleg elektrongyos emberektől esetleg henetesektől <_<

A töltésemmel lenne gond, bosch generátor 72Ah-s akksi (ez a márkaja :D ). Fogyasztó nélkül rendesen tölt asszem, fogyasztóval pl. tompított, refi, mjúziknál halványan világít a töltés lámpán amit este veszek észre. Múltkor megnéztem a töltésem 13,5V, fogyasztókkal kb.13,3V. Elvileg 14V felett kéne lennie asszem.

Az akksi kb. 5 éves és egy fél éve töltöttem rá másfél lityi deszvizet. Reggel már nem indult, olyan szinten, hogy még az órát is lenullázta. Most hazaértem és felraktam töltőre, persze megint kellett rá egy kis víz, előtte akksi feszkója 12,5V. Régebben ha ment a cd és indítóztam nem álította meg, és a fejegység kék ledje is állandóan világított még kikapcsolt állapotban. Az utóbbi időkben reggelente nehezen indult, napközben jobban. Új akksit is néztem már az ósönbe most akciós a bosch silver 55AH-s, ilyet szeretnék és mindenképp megveszem. A testkábelem is kaka :huh:

A kérdésem az lenne, hogy a fesszabályzóm is kaka lehet? Ha az akkor ez mennyibe fáj?

Előre is kösz a választ csajok :D

Sztem ne szarozz vele, úgyis jön a Z20LEt a dobozban :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ma megyek 2 nap vörksopra vagy csapatépítőre vagy mi a csecsre a Mátrába <_< (KB. innen 30km, jó messze van)

Ma is megpróbálok jól beszarni és remélem lesz egy kis bagolyköpet is a sok fütyipálitól (majd gondolok Redire is):huh: :D :D

De, ha lesz Jéger is akkor pedig visszajönnek a jó kis blicc élmények (Viktor és Virág úrral):lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.