Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

te xray vagy ki ,egy két dolgot tisztáznék: nincs szétszedve csak kipakolva, az ára azért ennyi mert ha kiszámolod mennyiért csinálod meg ennyi lessz,és nagymértékben befojásolja a teljesitménye az árát,nem hogy a 16v ket veri szarrá de a turbokat is a phase2esek sehol sincsenek ,nemhogy a tuningolt cuprák ....tehát mielőtt ilyen jol hozzászolsz vmihez gondolkodj lássuk: felnik100,motor200(programmal),futómű 80,ülések50,astra gsi look lökösök 30,kormány20,kipufogorendszer100,váltó70 akkor ez igy mennyi is? 650 az autot nem számoltuk nyilván vagy az árakkal vagy a tunig árával nem vagy tisztában ezeket a dolgokat vannak akik megfizetik ez a hirdetés nekik szól .....egyébként nem vagyok ideges nem sértődöm meg mert nekem pl egy olyan astra am,i neked van nem ér 300ezret se ezért énis lebuzizlak ha felrakod 600ra asszem tök normális voltam viszlát

Link to comment
Megosztás:

te xray vagy ki ,egy két dolgot tisztáznék: nincs szétszedve csak kipakolva, az ára azért ennyi mert ha kiszámolod mennyiért csinálod meg ennyi lessz,és nagymértékben befojásolja a teljesitménye az árát,nem hogy a 16v ket veri szarrá de a turbokat is a phase2esek sehol sincsenek ,nemhogy a tuningolt cuprák ....tehát mielőtt ilyen jol hozzászolsz vmihez gondolkodj lássuk: felnik100,motor200(programmal),futómű 80,ülések50,astra gsi look lökösök 30,kormány20,kipufogorendszer100,váltó70 akkor ez igy mennyi is? 650 az autot nem számoltuk nyilván vagy az árakkal vagy a tunig árával nem vagy tisztában ezeket a dolgokat vannak akik megfizetik ez a hirdetés nekik szól .....egyébként nem vagyok ideges nem sértődöm meg mert nekem pl egy olyan astra am,i neked van nem ér 300ezret se ezért énis lebuzizlak ha felrakod 600ra asszem tök normális voltam viszlát

"Te Laller vagy ki",, ha tudom hogy te hírdeted egész mást írok! csak telvan a net hülyegyerekekkel és foggalmamsem volt hogy ezt mekkora elme írta ki! Így ezúton szíves elnézésed kérem! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

.egyébként nem vagyok ideges nem sértődöm meg mert nekem pl egy olyan astra am,i neked van nem ér 300ezret se ezért énis lebuzizlak ha felrakod 600ra asszem tök normális voltam viszlát

de lebuzizhatsz jogosan, de 870 ért nemadttam oda nemrég! :lol: De igazad van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

semmi gáz ne hajagszom, kivülállók igy látják ,da ha mégjobbat akartok az 486le motoromat 1,7milláért adtam el +sallangok, és nagyon szép kerités lett belőle meg konyha ###### om.....brühühü...

te is tudod televan fa###okkal a net.... fingomsem volt hogy kié a kocsi! :lol: komolyan ha megsértettelek mápedíg ja mert írtam ezt azt így mégeszer neharagudj! Én nemértek így az autóhoz mint te vagy ott az a rész nekem más a posztom! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.