Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nálam a 320-330, bár nálam azért kicsit hatványozottam a veszély... :D ;)

És most őszintén, minek az? Ha meglesz a 330, akkor majd kell a 350, aztán a 400 aztán az 500, közben a 14 alja, aztán 13 teteje aztán 13 alja, és soha nincs megállás, nincs igazam? Én a helyedben nem babrálnék hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Minden gyereknélküli ezt mondja ;) szerinted a gyerekkel jön el a halál?? :P Szerintem pont fordítva, a gyerekkel jön el az igazi élet! :D

Tök 8...Detti 25 éves...szal még nem vagyunk lecsúszva ám semmiről...Én szeretnék gyerkőcöket, de elöbb családiház, és biztosítom az ideális feltételeket, hogy ne legyen gond majd ha enni kell adni a gyereknek, vagy lehessen külön szobájuk, tudjam járatni különórákra stb...

Link to comment
Megosztás:

És most őszintén, minek az? Ha meglesz a 330, akkor majd kell a 350, aztán a 400 aztán az 500, közben a 14 alja, aztán 13 teteje aztán 13 alja, és soha nincs megállás, nincs igazam? Én a helyedben nem babrálnék hozzá.

Pont te írod aki reszeli, cserélgeti, polírozza meg programozgatja a kocsiját? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.