Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mit vártál? ;)

Elnézve az új celebeket azt hiszem most spórolni fogok, nincs köztük olyan aki megérdemelne egy sms-t is! :P

Nekem eddig sem volt. :D

Ettől az egész "celebesditől" feláll a szőr a hátamon. Kisf@szom tele az összessel. Mi lenne, ha néha a tehetséges emberek lennének kiemelve a többi közül, nem ez a pár bohóc? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem eddig sem volt. :P

Ettől az egész "celebesditől" feláll a szőr a hátamon. Kisf@szom tele az összessel. Mi lenne, ha néha a tehetséges emberek lennének kiemelve a többi közül, nem ez a pár bohóc? :D

Azért most nem lehet szavunk sem hiszen egy szerintem jó ember nyerte meg! De egy iyen műsorhoz kellenek a "bohócok" is! ;)

Link to comment
Megosztás:

gondolom haknizni már nem hívják sehova...így bevállalta, hogy riogatja a vadállatokat a dzsungelben... ;) :P mókás, hogy szinte egytől egyig csak lecsúszott figurák voltak a résztvevők...

Mariann 50 éves, lehet nincs olyan lendület mint 1988-ban de nem hívnám lecsúszottnak, mindennek vég egyszer, de legyen neked igazad! :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont rendőr hegyek mindenhol, tegnap este is megállították haverom kocsiját, engem is az előbb ugyhogy óvatosan ;)

engem is igazoltattak éjjel...szonda, utasokat és engem is lekérdeztek bentről, kocsit is, a kesztyűtartótól a pótkeréktartóig átnéztek mindent...szokásos szétpakolás :D

vicces volt az új zacskós szonda...2 rendőr alig bírta beüzemelni :P

Link to comment
Megosztás:

engem is igazoltattak éjjel...szonda, utasokat és engem is lekérdeztek bentről, kocsit is, a kesztyűtartótól a pótkeréktartóig átnéztek mindent...szokásos szétpakolás :D

nálam semmi ilyesmi nem volt....mondjuk a rendőrök egyike sem volt szerintem még annyi idős sem mint te ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.