Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ne hallgass rájuk Csabi!

Ködlámpával jobb! :D

Bár nem fogsz látni különbséget és nőtt a hibaforrások száma de ha neked így tetszik akkor legyen így. :P

Én nem is használom az Asztrán mert nem látok vele messzebb mint nélküle. ;)

nem azért van bent mert sűrűn fogom használni hanem azért mert nekem így jobban tetszik a lökös. Nincs nagy üres kihasználatlan terület :D

Link to comment
Megosztás:

jól főz. :P

Nekem sose főz :D ;)

Tegnap 2006 április 30-a után ismét megállítottak a pékek hazafelé a vasúti sín előtt éjjel fél egykor. Csak a papírokat nézték szerencsére aszt már mondták is hogy viszlát. Szerencsére, mert izzókészlet, háromszög, meg 1.seggéjláda nem vala nálam. Meg 7kor még barnasörkisunicumoztam :D

Link to comment
Megosztás:

mázlista :D :D

Nekem sose főz ;) :P

Tegnap 2006 április 30-a után ismét megállítottak a pékek hazafelé a vasúti sín előtt éjjel fél egykor. Csak a papírokat nézték szerencsére aszt már mondták is hogy viszlát. Szerencsére, mert izzókészlet, háromszög, meg 1.seggéjláda nem vala nálam. Meg 7kor még barnasörkisunicumoztam :D

Link to comment
Megosztás:

kis segítség kellene

elütöték a kutyánkat és kis kár kelettkezett az autóban(ködlámpa és a lökös megrepedt) ilyenkor mivan?a gyerek ráakkarja írattatni a lakásbiztosításra...de elég ködös a dolog.. úgy gondolom ha 1 40kilós kutyát 50el elkapsz telibe nem ennyi baja lesz az autónak és még a kutya is ott marad talán vagy legalább is lesz valami komoly baja

Link to comment
Megosztás:

kis segítség kellene

elütöték a kutyánkat és kis kár kelettkezett az autóban(ködlámpa és a lökös megrepedt) ilyenkor mivan?a gyerek ráakkarja írattatni a lakásbiztosításra...de elég ködös a dolog.. úgy gondolom ha 1 40kilós kutyát 50el elkapsz telibe nem ennyi baja lesz az autónak és még a kutya is ott marad talán vagy legalább is lesz valami komoly baja

a kárt neked ( a kutya tulajdonosának ) kell megtéríteni addig rendben is van...a biztosítás hogy van azt sajna nem tudom...a 40kgos kutya vs. autó után sztem már nem ugat a kutya :D

Link to comment
Megosztás:

a kárt neked ( a kutya tulajdonosának ) kell megtéríteni addig rendben is van...a biztosítás hogy van azt sajna nem tudom...a 40kgos kutya vs. autó után sztem már nem ugat a kutya :D

a kocsinak a rendszám táblája volt véres szal tuti telibe kapot valamit! a kutyának meg a füle de mintha harapás okozta volna a sérülést s nem az hogy a rendszámtáblának csapódott

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.