Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nagyon el akarod adni a cét Déjvi?????

Látom már duenen is fent van....... :)

Nem akarom eladni, mér akarnám, fain kis autó. De 2 autó sok, ráadásul amióta megvettem nálad van, időm se sok van vele foglalkozni. Az 1,2-es büntető G Astra se sok élményt nyújt, jó lenne egy autó, ami kielégít több vágyamat is, és azért tudom használni minden nap akár, mint anno a GSi-met. Bár sokan győzködnek, én nem tudnám elképzelni a C-t napi használatra.

De meglátjuk mi lesz. Lehet, hogy tényleg senkinek nem fog kelleni, nekem összejön több pénz, és nem kell eladni, bár akkor is sok lenne a 2 autó. Meglátom mi lesz, de nálad sem állhat a végtelenségig. Már legalább 1,5 hónapja nem is láttam a kocsit, és bosszant is, hogy nem tudok vele foglalkozni.

Pedig nagyon jó kis autó .... :rolleyes: :)

Link to comment
Megosztás:

Na hazaértem Szegedről a Vekivel...hibátlanul működik :rolleyes: ...bár elég sokat néztem a műszereket, hogy mit hol hogy csinál...7.2-t fogyasztott board szerint...de szerintem inkább 8.5-et...Szegeden is gurultam vele pár kört...de ott nagyon csúnyán néznek ám az ilyen fajta bolondozásért a buszmegállókban... :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg ráértem ma is meg tegnap is úgyhogy foglalkoztam a kisautóval. Most már hátul jön ki a füst és kapott hátulra egy kipufogót is :rolleyes: (koaxkábel csatija), kapott új csecse felniket gumikkal, és megkapta a vészleállítót is csak azt nem tudom bekalibrálni pedig leírása szerint csinálom. Kívülről új matricák kerültek rá, és elől ledes lámpát kapott, ja és tök tisztára takarítottam, darabokra szedtem és összeraktam. Mintha új lenne kb. Tök jól néz ki, hogy a kipufgáz hátúl jön ki.

Ja Lanti asszonykától kaptam egy olyan kishelit mint a nagy :) . A másikba meg veszek egy farokmotort és újta működik majd. holnap megcsinálom a nagyhelit is asszem. Jó ez a kari szünet, mindenre van idő.

Link to comment
Megosztás:

Én meg ráértem ma is meg tegnap is úgyhogy foglalkoztam a kisautóval. Most már hátul jön ki a füst és kapott hátulra egy kipufogót is :rolleyes: (koaxkábel csatija), kapott új csecse felniket gumikkal, és megkapta a vészleállítót is csak azt nem tudom bekalibrálni pedig leírása szerint csinálom. Kívülről új matricák kerültek rá, és elől ledes lámpát kapott, ja és tök tisztára takarítottam, darabokra szedtem és összeraktam. Mintha új lenne kb. Tök jól néz ki, hogy a kipufgáz hátúl jön ki.

Ja Lanti asszonykától kaptam egy olyan kishelit mint a nagy :) . A másikba meg veszek egy farokmotort és újta működik majd. holnap megcsinálom a nagyhelit is asszem. Jó ez a kari szünet, mindenre van idő.

Ügyi vagy,legalább lesz mit letörni róla. :D :) :)

Link to comment
Megosztás:

Találtam egy érdekes linet cs-n. Az Ozewa nevű srác irta le min ment keresztül és miket kellett intéznie, hogy legalizálva legyen az autója.

Ebből ugyan nem derül ki, hogy ezután minden változás bekerül a forgalmiba de remélem igen. És ami a legfontosabb nem tűnik teljesen kivitelezhetetlennek (az én esetemben).....és ha ezzel meg lehet oldani, hogy nyugodtan lehet közlekedni akkor ennyi simán megér.

Link to comment
Megosztás:

Találtam egy érdekes linet cs-n. Az Ozewa nevű srác irta le min ment keresztül és miket kellett intéznie, hogy legalizálva legyen az autója.

Ebből ugyan nem derül ki, hogy ezután minden változás bekerül a forgalmiba de remélem igen. És ami a legfontosabb nem tűnik teljesen kivitelezhetetlennek (az én esetemben).....és ha ezzel meg lehet oldani, hogy nyugodtan lehet közlekedni akkor ennyi simán megér.

Végre valaki járja az utat. Én biztos vagyok benne, hogy ha évente nem 2 ilyen esettel foglalkozna az NKH, hanem 2564-el akkor sokkal gördülékenyebb lenne minden.

Link to comment
Megosztás:

Találtam egy érdekes linet cs-n. Az Ozewa nevű srác irta le min ment keresztül és miket kellett intéznie, hogy legalizálva legyen az autója.

Ebből ugyan nem derül ki, hogy ezután minden változás bekerül a forgalmiba de remélem igen. És ami a legfontosabb nem tűnik teljesen kivitelezhetetlennek (az én esetemben).....és ha ezzel meg lehet oldani, hogy nyugodtan lehet közlekedni akkor ennyi simán megér.

Te most nyugtalanul közlekedsz amúgy ? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.