Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha valaki ugy gondolja forditsa már le ezt a 2 cikket

szerintem érdekelne mindenkit

én sajna részben megértem de ennyi :)

2 zip benne 4-4 oldalon a cikk és a kép

mélykék ehez a képhez ne nyulj hozza a mérete szent és sérthetetlen 8)

a hozza szolast mélykék miatt leredukaltam akinek a képek és cikkek kellenek keresse mélykékek vagy nézzen körül a neten

a cikkben és a képekeken

astra 200TS volt ............bye

kurvara elveszi a kedvem

attol hogy ide irjak ....

de ez szerintem latszik is ...

Link to comment
Megosztás:

Hi all

Kis segítség kéne. Szereztem hidrótőkéket egész jó áron csak picit más mint a gyári INA. :?

Az lenne a kérdésem,hogy esetleg vki nem-e tud utánna nézni cikkszám alapján,hogy tényleg jó-e C20XE-be és nem csak X20XEV-be.(Én ugy kaptam,hogy jó C20XE-hez de ki tudja)

Két számot találtam a dobozon : cikkszám:0640009 és egy másik szám:9117905. Neten rákerestem és azt láttam,hogy a C30SE-be jó.

Link to comment
Megosztás:

:shock: az én motorszámom kisebb mint amitől jó lenne ha jól látom.Tök érdekes ez uj tőke nem olyan mint a régi INA ennek a középső szelepes rész nem tud ki-be járkálni.(nem lehet kiütni a közepét)

Amúgy minden méret stimmel kivéve a körkörös bemarást a lyukkal ami picit kb. fél mm-el feljebb van az uj cuccon.

Link to comment
Megosztás:

....a hozza szolast mélykék miatt leredukaltam akinek a képek és cikkek kellenek keresse mélykékek vagy nézzen körül a neten

a cikkben és a képekeken

astra 200TS volt ............bye

kurvara elveszi a kedvem

attol hogy ide irjak ....

de ez szerintem latszik is....

Mi értelme van annak, hogy a többieket megfosztod attól, hogy megszemléljék mit találtál 200ts-ről, csak azért mert haragszol rám ? :?

200ts1_.jpg

a4_.jpg

Link to comment
Megosztás:

....direkt oda irtam,

kicsit már kezd sok lenni hogy mindenbe bele nyulsz....

Ne hisztizz, ez nem kivánságműsor.

Mióta fórumozol itt ?

Miért van az, hogy képtelen elfogadni azt a pár megkötést, aminek "eleget kell tenni" ?

Pontosan tudtad, hogy nagyobbak a képek, mint az itt megjeleníthető, ezért írtad oda, hogy "ne nyulj hozza a mérete szent és sérthetetlen".

Ha az átszerkesztésükhöz nincs kedved/türelmed, akkor miért nem küldöd át nekem ? Szívesen megcsinálom. Visszaküldöm, aztán odatöltöd fel ahova akarod.

tudod mit rakd fel a sajat neved alatt a képeket

Az a baj, hogy nem látod a lényeget. De ugorgyunk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.