Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

B) max az egyéb tendő amivel védekezni tudsz....olyan jó idő volt,hogy még a vasoszlopot is megagyaltam ;) :blush: :D

komolynak tűnt a dolog, de egy kurv@jó buliról maradtt le bár blitzen pótoltuk félig de nemhánytunk együtt sajna :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

ja....,hogyszétesettazórám!!??:P meg a zöldséges is jó volt! B)

;) :blush: Hát meg áljatok félre áljatok félre ,,,,, novemberi keménymag tornatrikóba , feszít mint köpőlégy a szarostalicskán és áljatok félre! :D :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

dik még! ezt nektek kell megbeszélni,a Zimának megadtam a számodat,amikor a kondiból felhívtam,hogy beszéljetek,ezekszerint nem hívott,erről én nem tehetek!B)

De hívott...mondta, hogy mentek hozzá, és jöttök a qtra...aztán amikor hívtam azt mondta, hogy ott voltatok, de elrohantatok...

Link to comment
Megosztás:

De hívott...mondta, hogy mentek hozzá, és jöttök a qtra...aztán amikor hívtam azt mondta, hogy ott voltatok, de elrohantatok...

Aha edzés után visszavittem az Astrát neki.Nekem dolgom volt,és mennem kellett,de nemértem én miért kellek ehhez,na mindegy B)

Link to comment
Megosztás:

Aha edzés után visszavittem az Astrát neki.Nekem dolgom volt,és mennem kellett,de nemértem én miért kellek ehhez,na mindegy B)

hát ezt én sem tom...

Na mindegy...azt mondta, hogy ma odajön a Lurdyhoz...mondjuk ilyen értelemben tök 8, felőlem húzhatja az időt, de én 5.-re megírtam az adásvételit... ;) Aztán meg megunom, és kivonom a forgalomból ha nem megy máshogy...Mondjuk azt sem értem igazán, hogy hogy sikerült ezt így a hátam mögött...mondjuk nem az adásvétel a gond, csak hogy se Laci se Ti nem szóltatok...pedig gondolom mindenki tisztában volt mindennel...

Link to comment
Megosztás:

hát ezt én sem tom...

Na mindegy...azt mondta, hogy ma odajön a Lurdyhoz...mondjuk ilyen értelemben tök 8, felőlem húzhatja az időt, de én 5.-re megírtam az adásvételit... ;) Aztán meg megunom, és kivonom a forgalomból ha nem megy máshogy...Mondjuk azt sem értem igazán, hogy hogy sikerült ezt így a hátam mögött...mondjuk nem az adásvétel a gond, csak hogy se Laci se Ti nem szóltatok...pedig gondolom mindenki tisztában volt mindennel...

hítam a Lacit,hogy megnézzük,mert kell.odamentünk és megvette a Zima,ennyi B) Próbáltalak többször is hívni,csak nem értelek el...azt te hívtál vissza később.

Link to comment
Megosztás:

De hívott...mondta, hogy mentek hozzá, és jöttök a qtra...aztán amikor hívtam azt mondta, hogy ott voltatok, de elrohantatok...

Erről szó sem volt én inni akartam mihamarabb B)

Robi, az avatarodban szereplő csajról nincsenek meztelenebb képek? ;)

Link to comment
Megosztás:

persze mindenkit visz egy kört csak engem soha :blush:

Ha szépen megkéred biztos visz :) Apropóóóó Kutya hideg van,,,, -11 a vas jelentem pöcre indul! Viszont rohadtt mód nemértek valamit Reichweite 100 KM szegénységjelző világít Molkut 100 -as Evo 25 liter tankol... és az 50L alatti vonalig felment .... kérdés: Vajon mennyi lehetett még benne? Én kizártnak tartom hogy 10L sztem 5L talán, ennyire pontatlan lenne a tankjelző?(nem tünt fel edíg) B) Jah átlagfogyim: 10,2 :D szörnyűűű! ;) (lesz@rom tabletta bevéve) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha szépen megkéred biztos visz :P Apropóóóó Kutya hideg van,,,, -11 a vas jelentem pöcre indul! Viszont rohadtt mód nemértek valamit Reichweite 100 KM szegénységjelző világít Molkut 100 -as Evo 25 liter tankol... és az 50L alatti vonalig felment .... kérdés: Vajon mennyi lehetett még benne? Én kizártnak tartom hogy 10L sztem 5L talán, ennyire pontatlan lenne a tankjelző?(nem tünt fel edíg) B) Jah átlagfogyim: 10,2 :blush: szörnyűűű! ;) (lesz@rom tabletta bevéve) :D

Ha teletankoltad volna kiderült volna minden.

Hogy számolod ki a fogyidat ha nem tankolod tele?

QP-nak mekkora lenne :) :P (Valaki nem fotosoppolná bele? :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.