Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mink is itthun e vagyunk he. Jó volt a buli, bár a szél ha nem lett volna akkor jobb lett volna. Kicsit hideg volt az idő így a gumiknak ám, így a legjobb időmet alapjáratról indulva értem el ami 15.613 volt öszesen 3 próbálkozásból. Soniqe bejött amit mondtam, korán mentünk egyből tudtunk menni simán 3at, utána megjött a busz és lehetett simán 1 órát alsóhangon sorbanállni, hogy menj egyet. Így oda mi már be se álltunk, de ahhoz képest, hogy a reggeli időket nem gondoltuk komolyan csak egymás elen gyorsan menjünk egyet volt a dolog, Déneske, a kis törpe így is nyert egy 3. helyezet kupát 15.3-al. Szabinak sajna széttört a kuplung mire ment volna egy jót így nem tudjuk mire lett volna képes. Azért így is meglepő volt, hogy a Subarutol csak 2 autót kapott a végére. Sok képet csináltunk és örülök, hogy ott lehettem, persze ehhez kelett egy társaság is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.