Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Albert, ma jött meg a cucc.

Na szupi.

OK, de te jani bácsi vagy csak a szélső sávban :lol: :lol:

Janibácsi a szélső sávban beelőzte Csokiékat a ninjacenternél mert ott szöttyögtek amikor menni kellett volna. Én még elértem a narancssárgát, de ők már piroson jöttek át. De aztán a pólusnál már fennakadtak velem ellentétben a kis lúzerek <_< :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Soha nem váltsatok 140nél 4es helyett másodaikat, mert ugyan beforogja a 14000-ret a moci, de csak 1x.

Viszont a bubaru így is kikapott... <_< :lol:

:lol:

Tudom,hogy a Morzsa sehol nincs,de első dolgom volt rendbekapni a váltókulisszát.Az astránál bevált trükkök jól müködnek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

<_<

Tudom,hogy a Morzsa sehol nincs,de első dolgom volt rendbekapni a váltókulisszát.Az astránál bevált trükkök jól müködnek. :lol:

Mik is voltak azok a trükkök? Esetleg leírnád ha van kedved, mert nekem is kéne valamit mókolni, mert már úgy keverek lassan benne mint egy Zil-ben :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mik is voltak azok a trükkök? Esetleg leírnád ha van kedved, mert nekem is kéne valamit mókolni, mert már úgy keverek lassan benne mint egy Zil-ben <_< :lol: :lol:

3 trükk,ami észrevehető javulást hoz:

-váltókaron van egy gumigyűrű,az alá szigszalagot tekerni,hogy szorosan kapcsolódjon a rudazathoz

-van egy müanyag faudi fejes alkatrész a váltórudazatban,annak cseréje

-váltórudazat stiftek cseréje,közvetlen,ami a váltókivezetésnél van

Nekem ezek beváltak és nem olyan nagy pénz,bár van agy komplett felújító szett hozzá,azt Vktr tudná megmondani van-e és mennyi,de ha jól emléxem,akkor 8 E körül van.

Link to comment
Megosztás:

3 trükk,ami észrevehető javulást hoz:

-váltókaron van egy gumigyűrű,az alá szigszalagot tekerni,hogy szorosan kapcsolódjon a rudazathoz

-van egy müanyag faudi fejes alkatrész a váltórudazatban,annak cseréje

-váltórudazat stiftek cseréje,közvetlen,ami a váltókivezetésnél van

Nekem ezek beváltak és nem olyan nagy pénz,bár van agy komplett felújító szett hozzá,azt Vktr tudná megmondani van-e és mennyi,de ha jól emléxem,akkor 8 E körül van.

Nekem is kéne valamit alkotni már mert volt már olyan hogy azthittem kettesbe rakom aztán négyesbe ment... Bár ezmég a jobbik eset ahogy olvasom. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.