Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát ezen most énis meglepődtem. Az az érdekes hogy mindegy a postának hogy 1kg-s valamit küldesz vagy 30kgsat. <_<

furgonban elfér...bár látni kellett volna a csávó arcát mikor levittem neki az ajtót. aszonnya: hű, várjá, átrendezem a dolgokat :)

ja és lehet olyat is kérni h odamenjen az autóval címre...bár ez csak a nagyobb cuccoknál éri meg.. :)

Link to comment
Megosztás:

1900 ftért küldtem komplett gsi csomiajtót...30kg-ig ennyi a (asszem)premium cucc a postán...

posta kalkulator

Én még pár éve simán postán küldtem egy srácnak4 gumit felnivel a gls-el párezerért. Felhívtam őket megkérdeztem mennyi lenne, azt mondták kötözzem össze őket kettesével és jönnek érte ha kérem. Egy telefont megér.

Link to comment
Megosztás:

Képeket még nem csináltam...mert mindig kimarad a dolog...

viszont elmentem már vele 600km-t... és a cerka még mindig áll... <_<

Fogyiról egy kis infó...

Bp-Martonvásár-Bp-Zánka-Bp-Solymár-Bp-majd még egy kis móka itt ott...

Ez összesen 457km volt... és tankolástól tankolásig ugyan azon a kúton első kattig nyomva 50.2 Lici ment bele...

10.98 aza kb 11 licis átlagfogyival... Ebben volt pár elrúgás, de nem sok... autópályán pedig 130-140-es tempó és kb 3X eltolva 200-ig...majd 2X10km-es balesetes dugó, szó szerint méterről méterre araszolva 1órán keresztül...

Szal úgy gondolom, hogy ha el lehet menni vele 10-11 licis fogyival autópályán városban meg 15 lici alatt, akkor haverok leszünk... :)

Link to comment
Megosztás:

Képeket még nem csináltam...mert mindig kimarad a dolog...

viszont elmentem már vele 600km-t... és a cerka még mindig áll... <_<

Fogyiról egy kis infó...

Bp-Martonvásár-Bp-Zánka-Bp-Solymár-Bp-majd még egy kis móka itt ott...

Ez összesen 457km volt... és tankolástól tankolásig ugyan azon a kúton első kattig nyomva 50.2 Lici ment bele...

10.98 aza kb 11 licis átlagfogyival... Ebben volt pár elrúgás, de nem sok... autópályán pedig 130-140-es tempó és kb 3X eltolva 200-ig...majd 2X10km-es balesetes dugó, szó szerint méterről méterre araszolva 1órán keresztül...

Szal úgy gondolom, hogy ha el lehet menni vele 10-11 licis fogyival autópályán városban meg 15 lici alatt, akkor haverok leszünk... :lol:

Na nem kell itt a szegény GSI-sek szívét fájdítani jóv'a??? subaru klubb.hu :) :)

Amugy a fogyasztás jó , ennyit én is megbírok etetni az enyémmal... 200 at az enyém is megy csak max hoszabb idő alatt éri el...

Szal jössz itt a bubuval... meg minden... meg fájdítod az ember szívét meg minden... meg az ember átéli amit te mintha az övé lenne meg minden ...

De azért majd 1 kört vihetnél meg minden.... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na nem kell itt a szegény GSI-sek szívét fájdítani jóv'a??? subaru klubb.hu <_< :)

Amugy a fogyasztás jó , ennyit én is megbírok etetni az enyémmal... 200 at az enyém is megy csak max hoszabb idő alatt éri el...

Szal jössz itt a bubuval... meg minden... meg fájdítod az ember szívét meg minden... meg az ember átéli amit te mintha az övé lenne meg minden ...

De azért majd 1 kört vihetnél meg minden.... :) :lol:

ne nyaljá má, meg minden... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.