Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ebben épp az a szomorú, hogy itthon nem értékelik a rikaságokat, márpedig egy Vectra turbó igenis az.

Kint egy ilyen 7-8e eurót is érhet, ha tényleg patent, itthon meg elkótyavetyélik, csak hogy legyen egy LET valamibe.

Caliból van 10x annyi, azt kell bontani.

de mond már meg mi benne a kuriozum ami miatt nem kell elbontani ?!?! ami miatt ha kell egy jo motor

azt nem egy jo kocsibol hanem egy szarrá gyilkoltbol vegyem ki ????

semmi extra nincs a vectra turboban

egy astra 200Ts már ritkaság .... de ebbol ugysem kerül erre egysem ...

szal nem értem .... vectra az csak egy vectra

Link to comment
Megosztás:

de mond már meg mi benne a kuriozum ami miatt nem kell elbontani ?!?! ami miatt ha kell egy jo motor

azt nem egy jo kocsibol hanem egy szarrá gyilkoltbol vegyem ki ????

semmi extra nincs a vectra turboban

egy astra 200Ts már ritkaság .... de ebbol ugysem kerül erre egysem ...

szal nem értem .... vectra az csak egy vectra

Csupán annyi, hogy már kevesebb gyári Vectra turbó van, mint 200TS Astra. Lotus Omegából sincs sokkal több. <_<

Link to comment
Megosztás:

Na ebben épp az a szomorú, hogy itthon nem értékelik a rikaságokat, márpedig egy Vectra turbó igenis az.

Kint egy ilyen 7-8e eurót is érhet, ha tényleg patent, itthon meg elkótyavetyélik, csak hogy legyen egy LET valamibe.

Caliból van 10x annyi, azt kell bontani.

ezt a vecit 4.190,- euroért árulja, és nagyon patent, és eredeti, szinte full gyári

kék vectra turbo

Link to comment
Megosztás:

De hogy mindenki megnyugodjon, kicsit kipofozom a barnát és eladom valami cigónak. A v2000-et elbontom, visszarakom az 1.8-at az astrába, és lesz legalább pénzem :) Amúgy sincs kedvem már szórni a pénzt fölöslegesen. És majd meglátom mi lesz jövőre. Ha elkap megint valami akkor építek, ha nem, akkor már nem is fogok soha többé. De azért a vectrát megnézem, mert kivi vagyok rá. De nem veszem meg, teljesen elment a kedvem <_<

Link to comment
Megosztás:

mindenféleképpen meg kell nézni többet.Ha meg van idő akkor várni kell mert lesz még fent.Az meg h kint minek mi az ára nézőpont kérdése.Angliába ezeket utánnad dobják :) .3 milla körül új autót kapsz.Egy milla meg egy 16 éves vectra csak azért mert ritka nálunk a turbós <_< :)

ha meg a saját autómba kellene a motor csak olyat tennék be ami egy gyári jó állapotú autóból van.Szerintem nem vagyok ezzel egyedül.Ha egy 15-20eft-os c20Ne-ről lenne szó akkor nem érdekel.De turbót nem újítasz fel pici pénzért és nem sok bontott van :lol:

Link to comment
Megosztás:

A 3.0-ból legalább jól jöttem ki, nem buktam semmit, mert 480-ból megvolt minden, és azt a pénzt viszont látom. Ez nem volt bukta, ami azért nem mindig mondható el. És azért tudott örömet szerezni. Lehet ideje lenne megkomolyodni

örülj neki :) NAGYON <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.