Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nemtudom, de emlékszem valami ilyen avatarra, és vagy let vagy xe volt a srácnak. Előtte meg talán korzája.

Az Abért Robira gondolsz. Övé volt a Stefán fehér Corsája.

De neki síma V2000-e van és pillanatnyilag telibe van szórógittezve, vagy talán már alapozva.

Link to comment
Megosztás:

na bazz nem linkeltem be :) heh akkor ezt jól van késő volt már és elvitték a v6-omat és még nem vagyok túl rajta <_<

Nos nem :) :lol: :lol:

Anti beszélt a tulajával, asszem minden műkix, ki van vonva a forgalomból, nincs tuningolva Nagykörösi úton van a piaccal szembe lerakva, 850ért vihető.

HA jól emlékszem.

Link to comment
Megosztás:

Nos nem <_< :) :)

Anti beszélt a tulajával, asszem minden műkix, ki van vonva a forgalomból, nincs tuningolva Nagykörösi úton van a piaccal szembe lerakva, 850ért vihető.

HA jól emlékszem.

aha, köszi ez már valami. tényleg Antival egyszer már beszéltünk erről a veciről. Felhívom azért a srácot, beszélek vele, miket mond.

Link to comment
Megosztás:

aha, köszi ez már valami. tényleg Antival egyszer már beszéltünk erről a veciről. Felhívom azért a srácot, beszélek vele, miket mond.

Én beszéltem vele, de voltak dolgok amire érdekes választ kaptam... azért hívjátok fel, hátha azóta már kikupálódott, és nem cooler nélkül használja a phase 3-at... <_<

Link to comment
Megosztás:

Phase 3? <_<

Akkor jó gyári lehet.

Hát azt mondta, hogy gyári, meg 3as chip van benne... de lehet csak kettes, és keverem egy másikkal... de valamelyik biztos... mert anno Piiistának leírtam...

a fékek jópofák lehetnek, de a mocit hát nem tom... nem tudja mikor volt benne olaj cserélve, nincs cooler, fel van tekerve a nyomás de nem tudja meddig...

meg kell nézni, alkudni kell, régóta árulja... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát azt mondta, hogy gyári, meg 3as chip van benne... de lehet csak kettes, és keverem egy másikkal... de valamelyik biztos... mert anno Piiistának leírtam...

a fékek jópofák lehetnek, de a mocit hát nem tom... nem tudja mikor volt benne olaj cserélve, nincs cooler, fel van tekerve a nyomás de nem tudja meddig...

meg kell nézni, alkudni kell, régóta árulja... :lol:

hát ez annyira nem kecsegtető, nem éppen egy gondos tulajra utal <_< Nagyon hasonlít valakire, aki szintén szerette használni a 10-es kulcsot :) Hát így ez is lutrinak vehető, de meg kell sasolni. Így max 7 kilo. Akkor ettől még a calibra is jobb lehet, habár az is 260 lovat ír, gyári coolerre, meg stb érdekesség :) ő a calis

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.