Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azt próbáltam mondani hogy oké, vettem, értem, meg ilyenek :lol: Hétfőn válaszoltál a vasárnapi írásomra, hogy ezen a héten, és megvilágosodott előttem hogy most nem késtem le a köpködős kávét :D :( :P

Jaaa és mikor lenne jó ha nem hagynánk dolgozni? :hiya: Szóval melyik nap a lazább, csüt, pén, szom, vagy vasárnap?? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Hú, nagyon durva látvány volt élőben még sötétben is. :) :( :P

Gondolom akkor éjjel beálltál az udvarba, hogy a szomszédok ne lássák. :D :lol:

hát nem álltam be vele, nehogy összekenjem a térkövet. Meg is kaptam fél hajóstól :hiya: Félúton kifogyott az ablakmosó víz is, úgyhogy király volt. Ja a lámpa itt már le volt törölve. Először meglepődtem hogy tud egyszerre kiégni mindkét izzó mikor rájöttem hogy valszeg az 5 centi sár miatt:D

Link to comment
Megosztás:

hát nem álltam be vele, nehogy összekenjem a térkövet. Meg is kaptam fél hajóstól :) Félúton kifogyott az ablakmosó víz is, úgyhogy király volt. Ja a lámpa itt már le volt törölve. Először meglepődtem hogy tud egyszerre kiégni mindkét izzó mikor rájöttem hogy valszeg az 5 centi sár miatt:D

nagyon király szorakozas lehetett ... még jobb az utana következö takaritas

mi az istent müveltetek !?!? :( szoljhatok ha ilyen bulivan esküszöm ezér megéri lemenni :P

Link to comment
Megosztás:

Valamit akartam mondani, de mire észrevettem, hogy nem vagy fent MSN-en, elfelejtettem. :)

Ez már a korral jár? :(

Jaa, eszembe jutott. :D

Mennyi volt a Corsa nálatok a mázsán?

A másikon 1020 volt velem együtt, ami azt jelenti, hogy 940 üresen, úgy hogy még vagy 10-12 liter benzin is van a tankban. :P

Na most vagy tavaly nem volt jó a mázsa, amikor 930-at mértünk XE-vel, majdnem üres tankkal, vagy nem tudom hová tűnt a súly... :D

Annyit csak nem rohadt azóta. :D :hiya: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaa, eszembe jutott. :hiya:

Mennyi volt a Corsa nálatok a mázsán?

A másikon 1020 volt velem együtt, ami azt jelenti, hogy 940 üresen, úgy hogy még vagy 10-12 liter benzin is van a tankban. :)

Na most vagy tavaly nem volt jó a mázsa, amikor 930-at mértünk XE-vel, majdnem üres tankkal, vagy nem tudom hová tűnt a súly... :lol:

Annyit csak nem rohadt azóta. :D :( :P

exakt 940 volt nálunk is üresen. Első tengely 670, hátul 350 mikor benne ültél. Minden évben hitelesítve lesz a mázsa. Mindkétszer hitelesítés előtt mértünk, de nem szokott elállítódni csak úgy. Ezen nincs annyi gitt :D

Link to comment
Megosztás:

exakt 940 volt nálunk is üresen. Első tengely 670, hátul 350 mikor benne ültél. Minden évben hitelesítve lesz a mázsa. Mindkétszer hitelesítés előtt mértünk, de nem szokott elállítódni csak úgy. Ezen nincs annyi gitt :P

Ez ugyanaz a kasztni, mint tavaly. :(

Akkor C20XE, most LET.

Akkor F20, most F28

Akkor 284-es fék, most 294 és 4 dugattyú/nyereg+ adapterek

Akkor ott van a csövezés, a Cooler, a nagyobb olajhűtő, a marhanehéz szilentblokkok a kereszttartón, meg amit beheggesztettem az elejébe.

Egyedül a hátsó üléseket vettem ki meg az öveket, még a pótkereket is benne hagytam. :)

Link to comment
Megosztás:

Ez ugyanaz a kasztni, mint tavaly. :(

Akkor C20XE, most LET.

Akkor F20, most F28

Akkor 284-es fék, most 294 és 4 dugattyú/nyereg+ adapterek

Akkor ott van a csövezés, a Cooler, a nagyobb olajhűtő, a marhanehéz szilentblokkok a kereszttartón, meg amit beheggesztettem az elejébe.

Egyedül a hátsó üléseket vettem ki meg az öveket, még a pótkereket is benne hagytam. :)

akkor nemtudom, de ha mindkét mázsa ennyit mutat akkor csak annyi. Vagy lehet csalunk mindketten kicsit lefelé? :P Jól mér pedig. Örülj neki hogy nem nehezebb :hiya: Lehet anno is minuszról indult és nem vettük észre.

Link to comment
Megosztás:

akkor nemtudom, de ha mindkét mázsa ennyit mutat akkor csak annyi. Vagy lehet csalunk mindketten kicsit lefelé? :( Jól mér pedig. Örülj neki hogy nem nehezebb :hiya: Lehet anno is minuszról indult és nem vettük észre.

Amúgy nekem tényleg nem ez a mérés tűnik kevésnek, hanem inkább a tavalyi soknak. :)

Na de mindegy is, 2 mérleg csak nem csal ugyanannyit. :lol:

Ha elvinném még egy méhtelepre is méretni, akkor ott tuti könnyebb lenne még 60-80 Kg-al, mert annyit általában szoktak csalni azok a mázsák. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.