Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

King of Europe Drift...xprovid videjóóó...

van benne pár szép hátulhajtós opel is... és az sem elhanyagolandó, hogy a 2009-es év King Of Europe drifterbajnoka Kerényi Ádám lett, a "hátulülős" BMW-vel...

Klassz a videó , egyébként meg jó kis technikai sport ez + ugye az ember jó ha tud vezetni is egy kicsit :D Én irigylem ezeket a manusokat mert én így az életben nem fogok tudni vezetni :) Ja és pénzem sem lesz hogy felépítsek egy autót ilyenre!

Link to comment
Megosztás:

King of Europe Drift...xprovid videjóóó...

van benne pár szép hátulhajtós opel is... és az sem elhanyagolandó, hogy a 2009-es év King Of Europe drifterbajnoka Kerényi Ádám lett, a "hátulülős" BMW-vel...

Iszonyat zsear vidijó, megnéztem fullscreenben. Nagyon jól átadta a fílinget itt a melóhelyen :D

Az mér van hogy két 1-3. helyezett van? Az elsők azok miben lettek nyerők?

És nincs olyan vidijó ahol a döntő futamokat meg lehetne nézni?

Link to comment
Megosztás:

Iszonyat zsear vidijó, megnéztem fullscreenben. Nagyon jól átadta a fílinget itt a melóhelyen :D

Az mér van hogy két 1-3. helyezett van? Az elsők azok miben lettek nyerők?

És nincs olyan vidijó ahol a döntő futamokat meg lehetne nézni?

Az elsők az aznapi versenyt nyerték meg az utána következők pedig az éves bajnokságot...

Amúgy jutubin biztos találsz ilyen videókat...

Link to comment
Megosztás:

megint mérnek nálunk a felüljárónál....

10.00 - 12.00 Bp. IV. ker. Árpád út

9:59-ig a kocsiba ültek és 10kor elkezdtek kipakolni :D

Gondolom ma hasonló a helyzet.

Reggel majdnem frontálisan ütköztem Pehivel aztán később amikor jöttem be egy pékverdával gurultunk sokáig, aszittem ők fognak odaállni a víztoronyhoz, de a régifótin lekanyarodtak balra egy kis villogás kíséretében

Link to comment
Megosztás:

Gondolom ma hasonló a helyzet.

Reggel majdnem frontálisan ütköztem Pehivel aztán később amikor jöttem be egy pékverdával gurultunk sokáig, aszittem ők fognak odaállni a víztoronyhoz, de a régifótin lekanyarodtak balra egy kis villogás kíséretében

valószínű ott lesznek... ha hazaérek addigra megnézem, hogy rendesen dolgoznak e. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.